Twitch yayıncısı Elraen hakkında merak edilen bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Elraen Tuğkan Gönültaş kimdir, nereli, Tuğkan Gönültaş kaç yaşında, Tuğkan Gönültaş boyu, kilosu kaç? İşte Elraen hakkında tüm detaylar...

'Elraen' Tuğkan Gönültaş kimdir?

Tuğkan Gönültaş oyunculuk ve tiyatro üzerine de eğitimler almış. Hayvanlara ve sürüngenlere karşı ön yargıyı kırmak için Youtube’ye girmek isteyen Tuğkan “Karınca Çiftliğim” isimli Youtube kanalını açmıştır. Kanalın genel konsepti egzotik hayvanlarla ilgili videolar paylaşma üzerine.

Elraen Kimdir Tuğkan Gönültaş yaşı boyu kilosu (2)

Daha sonrasında ise “Elraenn” isimli Twitch kanalını açan başarılı yayıncı sohbeti ve samimi tavrıyla has bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. JTG TV’nin Noobstar yarışmasından sonra ise Tuğkan, Twitch platformunun en popüler yayıncılarından biri haline geldi. Tuğkan daha sonra ise JTG’nin House of Gamers yarışmasına katılmış ve her iki yarışmadan da iyi bir kitle kazanmıştır.

Selman Öğüt kimdir? Atatürk düşmanı mı? Esenyurt Üniversite Rektörü Selman Öğüt Kimdir? Nereli? Selman Öğüt kimdir? Atatürk düşmanı mı? Esenyurt Üniversite Rektörü Selman Öğüt Kimdir? Nereli?

Elraen Tuğkan Gönültaş boyu kaç?

Tuğkan Gönültaş’ın boyu 1.89’dur.

Elraen Kimdir Tuğkan Gönültaş yaşı boyu kilosu (1)

Elraen Tuğkan Gönültaş hangi burç?

Tuğkan Gönültaş’ın burcu Oğlak’tır.

Elraen Tuğkan Gönültaş kaç kilo?

Tuğkan Gönültaş 110 kilodur.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek