Sosyal medyada elraen ismiyle tanınan ünlü twich yayıncısının gerçek ismi Tuğkan Gönültaştır. Sosyal medyada canlı yayınlar yapan Gönültaş 27 aralık 1987 yılında dünyaya gelmiştir.

Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde Endüstri Ürünleri ve Tasarım bölümünde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Amerika'ya taşınan Ünlü Twich yayıncısı bir süre orada yaşamıştır.

Amerika'da bir süre yaşadıktan sonra askerlik için Türkiye'ye dönmüştür. Askerliğini yaptıktan sonra çalışma hayatına adım atmıştır. İlk iş tecrübesini yaşadıktan sonra kendini tekstil sektörüne atmıştır. 

Elraen Annesi Babası Kim Nereli Elraen Kardeşi Var Mı (2)

Küçüklüğünden beri egzotik hayvanlara ilgisi olan Gönültaş,bu ilgisini insanlara tanıtmak için bir youtube kanalı açmıştır. "Karınca Çiftliği" ismiyle youtube kanalı açmıştır ve bu youtube kanalı üzerinden egzotik hayvanlarla ilgili videolar yayınlamaya başlamıştır.

Elraen Annesi Babası Kim Nereli Elraen Kardeşi Var Mı (3)

Twich yayınlarının popüler olmaya başladığı dönemlerde "Elraenn" isimli bir Twich kanalı açmıştır. Açtığı bu Twich kanalında hoş sohbeti ve samimiyeti sayesinde büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Twich yayınlarına düzenli olarak devam eden Tuğkan Gönültaş şu an en popüler twich yayıncılarından biri haline gelmiştir.

TFF Açıkladı Yabancı Hakem Geliyor! TFF Açıkladı Yabancı Hakem Geliyor!

Elraenn'nin  annesi babası kim ? Nereli?

Elraenn'nin annesi Bilge'dir. Babasının adıda İbrahim'dir. Babası sosyal medyada Baba Elraenn olarak bilinmektedir. Baba Elraenn Ağrılıdır. 

Elraen Annesi Babası Kim Nereli Elraen Kardeşi Var Mı (1)

Elraenn kardeşi var mı?

Elraenn iki kardeştir. Tuğçe adında bir ablasının oldu bilinmektedir.

 Elraenn sevgilisi var mı?

Kendisi özel hayatı hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır. Sevgilisinin olup olmadığı bilimemektedir.

Kaynak: Hatice Zeybek