Son günlerde magazin sayfalarında ismi en çok geçen isimlerden birisi Elit Andaç Çam. Çam ile eski kocası Aziz Caner İnan'ın evliliklerinin neden bittiği hakkında çok fazla soru soruluyor. 

İşte Elit Andaç Çam'ın eşi Aziz Caner İnan kimdir? Elit Andaç Çam Aziz Caner İnan neden boşandı? Tarzında bu ikili hakkında en çok sorulan soruların cevapları sizlerle...

Elit Andaç Çam'ın eşi Aziz Caner İnan kimdir?

Aziz Caner İnan, 1985’te Rize’de dünyaya geldi. İktisat eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladı ve 2011’de Kadir Has Üniversitesi’nin Film ve Drama Yüksek Lisans programında oyunculuk eğitimine devam etti.

2012 yılından itibaren çeşitli özel tiyatrolarda ve reklam filmlerinde rol aldı. Ayrıca, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Fi, Siyah İnci, Her Yerde Sen ve Yeni Hayat gibi popüler dizilerde performans sergiledi.

Aziz Caner İnan kimdir

Elit Andaç Çam kimdir?

Elit Andaç Çam, 8 Ağustos 1988’de Malatya’da doğdu. Lise eğitimini tamamladıktan sonra ailesiyle birlikte İzmir’e yerleşti. ODTÜ Sosyoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı ve ardından İstanbul’a taşınarak Kadir Has Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine yüksek lisans yaptı.

Çeşitli tiyatro oyunları ve dizilerde performans sergileyen Elit Andaç Çam, en son “Leyla İle Mecnun Değil” adlı tiyatro oyununda sahne aldı.

Akaryakıta Müjde! Benzin ve Motorine Çifte İndirim! Akaryakıta Müjde! Benzin ve Motorine Çifte İndirim!

Elit Andaç Çam

Elit Andaç Çam Aziz Caner İnan neden boşandı? 

Oyuncu çift Elit Andaç Çam ve Aziz Caner İnan, dört yıllık birlikteliklerini tek celsede sonlandırdı. ‘Leyla ile Mecnun Değil’ adlı tiyatro oyununda birlikte sahne alan Elit Andaç Çam ve Bülent Emrah Parlak’ın, Beyoğlu’nda birlikte görüntülenmeleri büyük yankı uyandırmıştı.

Bu görüntülerin ardından çiftin boşanma kararı alması gündeme bomba gibi düştü.

Elit Andaç Çam Aziz Caner İnan neden boşandı 

Kaynak: Hatice Zeybek