Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun evinde ölü bulundu. Edinilen bilgiye göre olay, Ekinözü ilçesinde meydana geldi. İşte olayın detayları...

İnci Taneleri Doktor Elif kim gerçek adı ne? İrem Çıray oynadığı dizi ve filmler İnci Taneleri Doktor Elif kim gerçek adı ne? İrem Çıray oynadığı dizi ve filmler

İddiaya göre Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun’un (31) şoförü sabah kaymakamı makama götürmek için konuta gitti ancak Coşkun’a ulaşamadı.

Bunun üzerine şoför, polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Polis, kaymakamın konutuna girdiğinde Coşkun’u silahla kafasından vurulmuş halde buldu.

Sağlık ekipleri kontrol ettiğinde Coşkun’un hayatını kaybettiğini belirledi. Coşkun’un cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Polis, kaymakamın nasıl öldüğünü belirlemek için inceleme başlattı.

Kaymakamın bekar ve Kırıkkaleli olduğu öğrenildi.

Kaymakam’dan geriye ise bir önceki görev yaptığı Afyonkarahisar’ın Daskırı ilçesinde çekilen görüntüleri kaldı.

Ekinözü İlçe Kaymakamı Mesut Coşkun kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? Mesut Coşkun kim tarafından öldürüldü?

Kaymakam Mesut Coşkun kimdir? Mesut Coşkun nasıl öldürüldü? Mesut Coşkun kim tarafından öldürüldü? Mesut Coşkun neden öldürüldü gibi sorular sık sık soruluyor. Bizde sizler için Mesut Coşkun hakkında bilgiler topladık. İşte Mesut Coşkun kimdir? Sorusunun detayları...

Mesut COŞKUN, 1993 yılında Kırıkkale’nin Balışeyh ilçesinde dünyaya geldi. İlköğretim, ortaokul ve lise eğitimini Kırıkkale’de tamamladı. 2016 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun oldu.

2018’de T.C İçişleri Bakanlığı’nın düzenlediği Kaymakam Adaylığı sınavını başarıyla geçerek 107. Dönem Mülki İdare Amiri oldu ve Kaymakamlık mesleğine adım attı.

Çanakkale Valiliği’nde Kaymakam Adayı olarak görevine başladı ve sırasıyla Ağrı- Doğubayazıt ve Trabzon- Beşikdüzü ilçelerinde kaymakam refikliği stajını tamamladı. Daha sonra Afyonkarahisar-Dazkırı ve Burdur-Karamanlı ilçelerinde kaymakam vekilliği stajını yaptı. İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 107.Dönem Kaymakamlık kursunu Üstün Başarı derecesi ile bitirdi.

Kastamonu-İhsangazi ve Artvin - Kemalpaşa ilçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı. 23.08.2023 tarihinde 2023/388 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile ilçemizin Kaymakamı olarak atandı ve 07 Eylül 2023 tarihinde görevine başladı.

Kaynak: İHA