Seren Serengil Hadise'ye ne dedi? Seren Serengil hapise mi girecek? Hadise ve Seren Serengil neden kavgalı? Seren Serengil Hadise'ye ne dedi? Seren Serengil hapise mi girecek? Hadise ve Seren Serengil neden kavgalı?

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma sonucunda, ünlü televizyon sunucusu Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un da aralarında bulunduğu 4 kişinin, kripto para ticareti vaadiyle 2 kişiyi 500 bin dolar dolandırdıkları iddiasıyla 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. İlk duruşma, İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşti. Tutuksuz sanıklar Abdullah Alkreish, Feyza Betük Köksal ve Ercan Ekşin duruşmada hazır bulunurken, sanık Uğur Akkuş ise duruşmaya katılmamış ve hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı.

Ebru Şallı boşandı mı?

Ebru Şallı ise geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada evliliğinin zorlu bir süreçten geçtiğini kabul etmiş, ancak henüz resmi bir boşanma davası açılmadığını belirtmiştir. Şallı, her evlilikte olduğu gibi zaman zaman fikir ayrılıkları yaşandığını ve her şeyin hayırlısı olmasını dilediğini ifade etmiştir.

Uğur Akkuş da konuyla ilgili Instagram hesabından yaptığı açıklamada, son günlerde çıkan haberlerle ilgili yoğunluğundan dolayı açıklama yapamadığını belirtmiş ve boşanma haberlerini yalanlamıştır. Akkuş, her ilişkide olduğu gibi zaman zaman fikir ayrılıklarının yaşandığını ve bu durumun gayet normal olduğunu vurgulamıştır. Çiftin boşandığına dair resmi bir açıklama yapılmamıştır.

Uğur Akkuş Kimdir?

Uğur Akkuş, 1984 yılında doğan bir iş adamıdır. Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra eğitimine ara verip ticarete yönelmiştir. Dış ekonomik ilişkiler kurulu Kuveyt iş konseyi başkan yardımcılığı, Suudi Arabistan iş konseyi başkan yardımcılığı gibi önemli görevlerde bulunmuş, aynı zamanda Türk Amerikan İş Adamları Derneği Yüksek İstişare Kurulu üyeliği ve KUVİD Derneği kurucu üyeliği ile yönetim kurulu üyeliği gibi görevler üstlenmiştir. Ayrıca İstanbul Boğaziçi Eğitim ve Kültür Vakfı'nın başkanı ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Uğur Akkuş, çok iyi derecede İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça bilmektedir. 2019 yılında ünlü sunucu Ebru Şallı ile ikinci evliliğini gerçekleştirmiş, ilk evliliğinden de 2 çocuğu bulunmaktadır. Önceki evliliği 10 yıl süren Gonca Akkuş ile olmuştur.