Drake, sosyal medyada bomba etkisi yarattı! Ünlü yıldızın mastürbasyon yaparken görüntülendiği iddia edilen bir video internete sızdırılınca, rapçi X'te birinci sıraya yükseldi.

Buharlaşma her sıcaklıkta olur mu? Buharlaşma hangi sıcaklıkta olur? Buharlaşma her sıcaklıkta olur mu? Buharlaşma hangi sıcaklıkta olur?

Son zamanlarda Grammy ödüllerini eleştiren 37 yaşındaki rapçi, yatakta çıplak ve mastürbasyon yaparken görüldüğü bir videoyla gündem oldu. Bu olay, interneti salladı ve hayranlarını şaşkına çevirdi.

Drake Ifsa1

Sosyal medyada yüz binlerce kişi, Kanadalı rapçinin, Instagram'da yayınlanan ve kendisinin çıplak ve cinsel eylemlerde bulunduğu iddia edilen sızdırılmış bir videoya tepki gösterdi.

Popüler Kick yayıncısı Adin Ross da bu videolara katılarak, kendisi için kaydedilen bir sesli notla tepkisini dile getirdi.

Ross, paylaşılan kayıtta, "Sadece bir şeyleri gördük. Çılgınca, gerçekten lanet olsun" dedi.

"Ama sesinizle, performansınızla, kendiniz olmanızla ve bir numara olmanızla kutsandınız. Ve aynı zamanda bir füzeye sahip olmanızla da kutsandınız."

Ross daha sonra, Drake'in kendisine bir mesaj gönderdiğini ve "sekiz gülme emojisi koyduğunu", ardından da sesli notunun "bir sonraki albüm girişi" olarak kullanılabileceğini iddia etti.

Drake, Ross ve diğerlerinin iddia ettiği sızıntı hakkında henüz herhangi bir kamu açıklaması yapmadı.

Bu video sızıntısı, Taylor Swift'in pornografik deepfake görsellerinin, platformun kurallarına rağmen geniş bir şekilde yayılmasından haftalar sonra geldi.

Yapay zeka kullanılarak üretilen bu görüntüler, pop yıldızını cinsel açıdan müstehcen ve açık pozisyonlarda gösteriyordu.

ABD medyası, görüntüleri paylaşan bazı hesapların, görüntüleri yayınlamadan önce 19 saat içinde 27 milyondan fazla görüntüleme ve 260.000 beğeni aldığını bildirdi.

Platform, bu tür içeriklerin yayınlanmasını "kesinlikle yasakladığını" ve buna karşı "sıfır tolerans politikası" izlediğini belirtti.

X, bu tür içeriklerin geçici olarak yasaklandığını ve güvenliğe öncelik verildiğini vurguladı.

"Diğer ihlallerin derhal ele alınması ve içeriğin kaldırılması için durumu yakından takip ediyoruz. Tüm kullanıcılar için güvenli ve saygılı bir ortam sağlamaya kararlıyız."

Editör: Safa Erdoğan