Genç doktorun ani ölümü tıp camiasını yasa boğdu.Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Acil Tıp Asistanı olarak görev yapan Dr. Oğuzhan Arslan 19 Kasım Cumartesi günü vefat etti. Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi resmi sitesinde genç doktor için taziye mesajı yayımladı.

Dr. Oğuzhan Arslan neden öldü

Dr. Oğuzhan Arslan için yayımlanan mesajda;

Bursa uludağ üniversitesi hastanesinde görev yapan Dr. Oğuzhan Arslan vefat etmiştir. Cenazesi, 19 Kasım Pazar günü saat 10:00’da hastane morg girişinde yapılacak törenden sonra Soğukkuyu Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Hamitler Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) ise taziye mesajında şunları söyledi;

Uludağ Üniversitesi Acil Tıp Anabilimdalı’nda Araştırma Görevlisi Dr. Oğuzhan ARSLAN’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Dr. Oğuzhan ARSLAN’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Acil Tıp camiamız ve tüm sağlık çalışanlarının başı sağolsun.

Peki genç yaşta hayatını kaybeden Dr. Oğuzhan Arslan kimdir neden öldü?

Dr. Oğuzhan Arslan kimdir?

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Acil Tıp Asistanı olarak görev yapan Dr. Oğuzhan Arslan 19 Kasım Cumartesi günü ani ölümünden ardından Dr. Oğuzhan Arslan kimdir neden öldü? gibi sorularla araştırlıyor.

Sevenlerini derin bir üzüntüyle geride bırakan genç doktor  2011 - 2017 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi, Tıp Fakültesi bölümünden lisans eğitimini tamamlayarak mezun olmuştur.2018 yılında başladığı tıpta uzmanlık alanına Karadeniz Teknik Üniversitesi, Cerrahi Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji bölümünü seçerek devam etmiştir. Orta düzeyde ingilizce bilen genç doktor çalışma arkadaşları tarafından çok sevildiği bilinmektedir.

Dr. Oğuzhan Arslan neden öldü?

Genç doktorun ani ölümü tıp camiasını derinden yıktı. Çalışma arkadaşları tarafından çok sevilen Dr. Oğuzhan Arslan'ın neden öldüğü merak ediliyor. Genç yaşta hayatını kaybetmiş olması bu soruları tetiklerken Dr. Oğuzhan Arslan'ın ölümüne dair yapılan araştırmalarda,sosyal medya üzerinden yayıldığı iddiaları ortaya çıkmıştır.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Acil Tıp Asistanı olarak görev yapan Dr. Oğuzhan Arslan 19 Kasım Cumartesi günü vefatından sonra neden öldüğüne dair çeşittli iddialar çıkmıştır.Ancak bu haberlerin gerçeklikleri konusunda belirsizlikler bulunmaktadır, bu da insanların zihinlerinde soru işaretleri bırakmaktadır.

Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra kimdir? Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın mal varlıklarına neden el konuldu? Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra kimdir? Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın mal varlıklarına neden el konuldu?

Genç doktor Oğuzhan Arslan'ın ölüm nedenine hakkında ise hiçbir bilgi bulunmamaktadır.Yakınları tarafından ölüm nedenine dair hiçbir açıklama yapılmayan doktorun şuan için ölüm sebebinin ne olduğu bilinmiyor. 

Dr. Oğuzhan Arslan kaç yaşında öldü?

2018 yılında Tıp dalında uzmanlık eğitimine devam eden genç doktor hakkında arama motorlarında çok fazla bir bilgi bulunmuyor.Ancak sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlardan yola çıkarak   çok genç bir doktor olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.
 

Kaynak: Hatice Zeybek