Ünlü Kazak sanatçı Dimash Qudaibergen Türkiye konseri için tarihi duyurdu. Peki Dimash Qudaibergen Türkiye konseri ne zaman? Dimash Kudaibergen konser bilet fiyatları

Dimash Qudaibergen Türkiye konseri ne zaman?

Dimash Qudaibergen’in Türkiye konseri 24 Mayıs 2024 Cuma günü İstanbul’da BJK Tüpraş Stadyumu’nda gerçekleşmesi bekleniyor.

 Dimash Kudaibergen konser bilet fiyatları

Konser bileti fiyatları şu şekildedir:

 • Saha İçi Protokol - Oturmalı - 18.000,00 TL
 • Saha İçi Diamond - Oturmalı - 12.000,00 TL
 • Saha içi Platinum - Oturmalı - 8000,00 TL
 • Fan Zone Golden Circle Ayakta - 6000,00 TL
 • Saha İçi Ayakta - 1500,00 TL
 • VIP Tribün - 3500,00 TL
 • 1. Kategori Tribün - 2500,00 TL
 • 2. Kategori Tribün - 1300,00 TL
 • 3. Kategori Tribün - 1100,00 TL
 • 4. Kategori Tribün - 900,00 TL
 • 5. Kategori Tribün - 700,00 TL
 • 6. Kategori Tribün - 500,00 TL

Dimash Qudaibergen konserine gelecek arkadaşlar için kurallar şunlardır:

- Etkinlik başladıktan sonra gelen seyircilerimizin satın almış oldukları koltuğa oturamama durumundan biletleme firması ve Organizatör sorumlu değildir. Organizatör firma ve biletleme firması geç kalan misafirler için koltuk garantisi vermez. Bu sebeple etkinliğe konser saatinden önce gelmenizi önemle rica ederiz.
- Etkinlikte 6 yaş sınırı vardır. 6 yaşından küçükler giremez, büyükler bilete tabiidir.
- Saha içi bilet sahibi izleyicilerin zeminden kaynaklı olası problemlere karşı topluklu ayakkabı kullanmamalarını öneriyoruz.
- Etkinlik başladıktan sonra etkinlik alanına seyirci alınmayacaktır.
- Kapı açılış saati 18:00'dır.
- Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir. Kapılar etkinlikten 3 saat önce açılacaktır.
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
- Etkinlik her türlü hava durumunda gerçekleşecektir ve hava durumundan kaynaklı durumlar bilet iptali gerekçesi olarak kabul edilmeyecektir.
- Organizatör, etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Organizatör, etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.
- Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

 Dimash Kudaibergen kimdir?

Dimash Kudaibergen Kazak şarkıcı, bestekâr ve birkaç enstrüman çalabilen bir müzisyendir.  Kudaibergen, üniversitede hem klasik hem de çağdaş müzik alanlarında eğitim görmüş ve 6 oktavlık bir ses aralığına sahip olmasıyla ünlüdür. Bu, en düşük bas sesinden en yüksek soprano sesine kadar uzanır. Ayrıca 12 farklı dilde şarkı söyleyebilmektedir.

Dimash Qudaibergen Türkiye Konseri Ne Zaman Dimash Kudaibergen Konser Bilet Fiyatları (1)

Kudaibergen, Kazak müziğinin geleneksel öğelerini pop müziğe dahil ederek kendine özgü bir tarz yaratmıştır. Müzikal ilham kaynakları arasında Michael Jackson, Ermek Serkebaev, Batyrkhan Shukenov, Celine Dion, Lara Fabian, Luciano Pavarotti ve Andrea Bocelli gibi isimler vardır. Kudaibergen, Kazakistan’ın kültürünü ve müziğini dünyaya duyurmak istediğini sık sık dile getirmiştir.

Kudaibergen, 2015 yılında Slavinski Pazar yarışmasını kazanarak Kazakistan ve diğer eski Sovyet ülkelerinde popülerlik kazanmıştır. 2017 yılında ise Singer 2017 yarışmasına katılarak Çin’de büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.

Yayında track yemek nedir? Spiker neden track yer? Yayında track yemek nedir? Spiker neden track yer?

Kaynak: Haber Merkezi