Türk iş kadını, fotoğrafçı ve şarkıcı Dilan Polat, yeni şarkısı Enercii ile müzik piyasasına iddialı bir giriş yapmıştır. Dilan Polat ve Engin Polat, sosyal medyada yaptıkları sürprizlerle gündeme gelmişlerdir.Bu ünlü çift hakkında merak edilenler arasında Dilan Polat asıl nereli kürt mü? Engin Polat aslen nereli? yer alıyor. İşte Dilan Polat ve Engin Polat hakkında merak edilenler..

Dilan Polat kimdir?

dilan polat kürt mü Engin Polat aslen nereli

Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olan Dilan Polat, genç yaşta annesini kaybetti. Annesinin babası tarafından öldürüldüğünü yıllar sonra öğrendi. Bu acı olayın ardından bir süre teyzeleri tarafından büyütülen Dilan Polat, hayata tutunmak için fotoğrafçılığa başladı.

Dilan Polat, doğum fotoğrafçılığı ile iş hayatına atıldı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ablası ile birlikte güzellik merkezi açan Dilan Polat, şube sayısını çoğaltarak başarılı bir iş kadını oldu. Dilan Polat, genç yaşta bir evlilik yaptı ve iki çocuk sahibi oldu. Eşi Engin Polat, iş adamıdır.

Dilan Polat, aynı zamanda şarkıcıdır. Enercii isimli son şarkısı ile dikkat çeken Dilan Polat, müzik tutkusunu da hayata geçirdi. Enercii, Dilan Polat’ın enerjisini ve gücünü yansıtan bir şarkı olarak dinleyicilerin beğenisini kazandı.

Dilan Polat - Enercii Youtube

Avda domuz sanarak arkadaşını vurdu Avda domuz sanarak arkadaşını vurdu

Dilan Polat asıl nereli kürt mü?

 Dilan Polat, İstanbul doğumlu olup  aslen Erzurumludur

Engin Polat kimdir?

_Engin Polat aslen nereli

Türkiye’nin medikal estetik devi Engin Polat, eşi Dilan Polat’a yaptığı sürprizlerle gündemden düşmüyor. Son olarak eşine AVM’de eşinin adına açılmış pırlanta mağazası hediye eden Engin Polat, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Engin Polat, 3 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da doğdu. İş hayatına 2013 yılında inşaat sektöründe başlayan Engin Polat, 23 yaşındayken milyonluk işlere imza attı. Daha sonra medikal estetik alanına yönelerek Dipomed Medikal şirketinin kurucu üyesi ve yönetim kurulu başkanı oldu. Engin Polat, şirketiyle Avrupa’ya açılma hedefini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Engin Polat kaç yaşında?

 Engin Polat, 3 Haziran 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Engin Polat’ın boyu kaçtır?

Engin Polat’ın boyunun 1.84 olduğu bilinmektedir.

Engin Polat kaç kilodur? 

 Engin Polat 88 kilo olduğu bilinmektedir.

Engin Polat’ın burcu nedir?

3 Haziran 1988 yılında dünyaya gelen Engin Polat’ın İkizler burcu olduğu bilinmektedir.

Engin Polat hangi takımı tutuyor?

Engin Polat’ın eşi Dilan Polat ve çocuklarıyla beraber Fenerbahçe takımını desteklediği bilinmektedir. Ailecek fanatik Fenerbahçeli olan Polat ailesi geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe maçını izlediklerini temsilen forma giyerek Instagram hesaplarında story paylaşmışlardır.

Engin Polat aslen nereli?

Engin Polat, aslen İstanbul’da doğmuş bir iş adamıdır.

Dilan Polat ve Engin Polat ne zaman evlendi?

Dilan Polat ve Engin Polat 16 yıllık evliliklerini kutluyor...

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve medikal estetik devi Engin Polat, 16 yıllık evliliklerini kutluyor. Çift, 12 Eylül 2007 tarihinde Polonezköy Tabiat Parkı’nda düzenlenen bir törenle evlenmişti .

Dilan Polat ve Engin Polat, evliliklerinin 15. yıl dönümünü geçen yıl büyük bir sürprizle kutlamıştı. Engin Polat, eşine AVM’de eşinin adına açılmış pırlanta mağazası hediye etmişti. Bu sürpriz, sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.

Dilan Polat ve Engin Polat, evliliklerinin 16. yılını nasıl kutlayacakları ise merak konusu. Çift, sosyal medya hesaplarından birbirlerine sevgi dolu mesajlar paylaştı. Dilan Polat, eşi Engin Polat’a “Seninle her günüm bir bayram” dedi. Engin Polat ise eşi Dilan Polat’a “Seni çok seviyorum aşkım” dedi.

Dilan Polat ile Engin Polat çiftinin kaç çocuğu var?

Dilan Polat ve Engin Polat’ın iki çocuğu var. Kızları Nilda 10 yaşında, oğulları Milan ise 2 yaşındadır.

Engin Polat'ın şirketi hangi ürünleri satıyor?

Engin Polat’ın şirketi Dipomed Medikal, medikal estetik sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Bu şirket, güzellik ve bakım alanında çeşitli ürünler satmaktadır. Bazı ürünler şunlardır:

  • Botoks: Yüzdeki kırışıklıkları gidermek için kullanılan bir enjeksiyon tedavisidir.

  • Dolgu: Dudak, yanak, çene gibi bölgelere hacim kazandırmak için kullanılan bir enjeksiyon tedavisidir.

  • Mezoterapi: Saç dökülmesi, selülit, cilt yenileme gibi sorunlara karşı kullanılan bir enjeksiyon tedavisidir.

  • PRP: Kan plazmasının cilde enjekte edilerek cilt yenilemesini sağlayan bir tedavidir.

  • Lazer epilasyon: Vücuttaki istenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok etmek için kullanılan bir yöntemdir.

  • Uzun yürüme cihazları: Fiziksel engelli kişilerin yürümesine yardımcı olan robotik cihazlardır.

Engin Polat’ın serveti ne kadar? İşte medikal estetik devinin kariyeri ve hayatı

dilan polat kürt mü

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat’a yaptığı pahalı sürprizlerle gündeme gelen Engin Polat, medikal estetik sektörünün önde gelen isimlerinden biri. Engin Polat’ın kariyeri, serveti ve hayatı merak ediliyor.

Engin Polat, 3 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da doğdu. İş hayatına 2013 yılında inşaat sektöründe başlayan Engin Polat, 23 yaşındayken milyonluk işlere imza attı. Daha sonra medikal estetik alanına yönelerek Dipomed Medikal şirketinin kurucu üyesi ve yönetim kurulu başkanı oldu. Engin Polat, şirketiyle Avrupa’ya açılma hedefini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Engin Polat, sosyal medya hesabı üzerinden sık sık paylaşımlar yapıyor ve yayın açıyor. Ankara başta olmak üzere birçok şehre “Engin Polat For Men” adlı güzellik merkezleri açan Engin Polat, erkeklerin de bakımına önem verdiğini gösteriyor. Engin Polat, eşi Dilan Polat’a da birçok yer açarak onu mutlu etmeye çalışıyor. Eşine güzellik merkezi, pırlanta mağazası, diş tedavisi gibi birçok hediye veren Engin Polat, sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Engin Polat’ın serveti ise merak edilenler arasında. Forbes milyarderler listesine giremese de hatırı sayılır bir serveti olduğu düşünülüyor. Engin Polat’ın net servetinin ne kadar olduğu ise bilinmiyor.

Kaynak: Hatice Zeybek