Desyrel ilacı son yıllarda dünyada ve ülkemizde çok fazla kullanılan bir ilaç olarak karşımıza çıkıyor. İnsanlar Desyrel hakkında çok fazla şeyi merak ediyorlar. İşte Desyrel ilacı hakkında merak edilen tüm sorular ve cevapları sizlerle.

Desyrel zayıflatır mı? Desyrel kilo verdirir mi?

Desyrel tabletin ana kullanılma nedenlerinden birisi kilo vermek değildir. Kilo verdirdiği konusunda da kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat Desyrel tablet kullanan kişilerin bazılarının kilo aldığı bazılarının ise kilo verdiğine dair yorumlara internet ortamında sık sık rastlayabiliriz.

Bu bilgiler doğrultusunda Desyrel zayıflatır ya da kilo aldırır diyemeyiz. Her insanda farklı bir tepki göstereceği kanısına ulaşabiliriz.

Desyrel Nedir Ne İçin Kullanılır?

Desyrel tablet ilaçların etkili maddesi TRAZODON hcl'dir. Desyrel tablet ilaçları genel olarak sarı renge sahiptirler ve bikonveks şeklinde üretilirler. Ambalajlarında 30 adet tablet bulunan Desyrel ilaçların 50 mg içeriğe sahip olduğu bilinmektedir. 

Desyrel ilaçları genel olarak depresyon tedavilerinde kullanılır. Bunun yanında farklı amaçlarla kullanan kişilerde karşımıza çıkmaktadır.

Desyrel Uykusuzluğa İyi Gelir Mi

Desyrel Uykusuzluğa İyi Gelir Mi?

Desyrel tabletin kesin etkileri arasında uykusuzluğa iyi gelir gibi bir tabir bulunmasada genel kanıda uykusuzluk çekenlerin kullandığı ve sonuç aldığı düşünülmektedir. Bu nedenle Desyrel tabletler bazı kişilerde uykusuzluğa iyi gelir diyebiliriz.

Desyrel tablet ya da herhangi bir ilacı Doktor tavsiyesi altında kullanmanız sağlığınız açısından daha faydalı olacaktır...

Desyrel Tabletin Yan Etkileri Nelerdir?

Her kimyasal ilaçta olduğu gibi Desyrel tabletin kullanımında da bazı yan etkilerin ortaya çıkması olasıdır. İşte Desyrel tabletin yan etkileri ise şöyledir;

  • üst karın ağrısı,
  • şişkinlik,
  • kusma,
  • erkeklerde ağrılı cinsel ilişki,
  • solunum problemleri,
  • iyi hissetmeme hali,
  • halüsinasyon,
  • intihara meyillilik.

Desyrel Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Desyrel ilaç kullanacak olanlar Desyrel kullanıcı yorumlarını sık sık merak ediyorlar. İşte Desyrel ilaç kullanan kişilerin yaptığı yorumlardan birkaçı şunlardır;

Bir Blog sitesinde humpty dumpty adlı kullanıcı şunları söylüyor:

genelde uyku bozukluklarında kullanılan bi tür antidepresif.üzerinde yazan "gün batışı sarısı-lak" ifadesinin mahiyetini çözemediim ilaç.

littlematchboxgirl adlı kullanıcının yorumu ise şöyle:

uyku yerine uyuşukluk getirdiğine sahit olduğum ilaç. Zira saat 23.00 sıralarında almış olmama rağmen hala ayaktayım...

bijou adlı kullanıcı şöyle diyor:

her turlu uyku bozukluklarina verilen, gebermis gibi de uyutan, bunun yanisira yatakta kulce gibi kalmaya ve muvazene kaybina sebeb olan ilac.

abb bba kullanıcısının Desyrel hakkında ki yorumu şu şekilde:

her gece almama ragmen hala deliksiz uyku uyumamı sağlayamamayan ancak almaya başladığım günden itibaren sanki hayal alemindeymişim gibi kaygılarımdan yoksun yaşamama sebebiyet veren ilac.

Aralıklı oruç herkes için uygun değil Aralıklı oruç herkes için uygun değil

Desyrel kullanmak için önce doktorunuza başvurunuz...

Kaynak: Hatice Zeybek