DENİZBANK ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI

DenizBank “Mobil şube” etkinliğinde Manisa ve Aydın’da üretici ve çocuklarıyla buluşuyor.

07:33:44 | 2019-09-10

DenizBank Sarıgöl Şubesi öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlikte 4 Eylül İlkokulu öğrencilerinin yüzü güldü. Etkiinlik çerçevesinde Sarıgöl TARİŞ Şubesi bahçesinde çocuklara boyama çalışmaları yaptırılarak, çeşitli hediyeler dağıtıldı. Çocuklar eğitim ve öğretime güler yüzle başlama fırsatı buldu.

Sarıgöl DenizBank Şubesi Müdürü Ferhat Şen, Mobil Şube TIR’ı ile sadece öğrencilerimizin değil, çiftçilerin de yüzlerini güldürecek çeşitli aktiviteler gerçekleştireceklerini belirterek; “DenizBank olarak, Eylül ayı içerisinde Aydın ve Manisa illerinde Mobil Şube aracılığı ile çiftçilerimizle bulacağız. Bu proje kapsamında çocuklarımıza eğitim amaçlı çalışmalarımız olacak. Sarıgöl’de çocuklarımızla buluşarak boyama çalışmaları yaptık. Ahmetağa mahallemizde çiftçilerimizle buluşarak eğitim programı verdik. Proje ile hem çiftçilerimizin hem de çocuklarımızın yüzünü güldürüyoruz” dedi.

DenizBank’ın etkinliğine TARİŞ Sarıgöl Şubesi, Ziraat Odası, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü de destek verdi.




ETİKET :  Sarıgöl Haber Denizbank 4 Eylül İlkokulu TARİŞ Ferhat Şen DENİZBANK ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI

Tümü