Dans hocası Ömer Yeşilbaş'ın hayatı merak ediliyor. Ömer Yeşilbaş kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Ömer Yeşilbaş'ın en iyi dans gösterisi hangisi?Dans Fabrika kimin İşte detaylar...

Ömer Yeşilbaş, sokak dansına gönül vermiş bir dansçı ve eğitmendir. Ömer Yeşilbaş 1984 doğumluudur şuanda 40 yaşındadır.

Hüsnü Mahalli eşi kimdir? Jale Mahalli kimdir? Hüsnü Mahalli eşi kimdir? Jale Mahalli kimdir?

Aslen İzmirli olduğu bilinen ünlü dansçının İstanbulda yaşadığı bilinmektedir.

21 yaşındayken İzmir’de dans hayatına başlayan Ömer Yeşilbaş, 2007’de “Benimle Dans Eder Misin?” adlı yarışmada şampiyon olmuştur. 2010’da ise kendi dans okulu olan Dans Fabrika’yı açmıştır. Ömer Yeşilbaş, dansa ilgi duyanlara öğretmenlik yapmakta ve dans alanını geliştirmek için çalışmaktadır.

Ömer Yeşilbaş'ın en iyi dans gösterisi hangisi?

Dans Fabrika Dance Show, Ömer Yeşilbaş’ın en meşhur dans performansıdır. Bu performans, 2017’de İstanbul Dance Fest’te gerçekleşmiştir. Ömer Yeşilbaş, bu performansta kendi dans okulunun öğrencileriyle birlikte dans etmiştir. Performans, seyircilerin büyük ilgisini çekmiştir.

Dans Fabrika kimin?

Ömer Yeşilbaş, profesyonel bir dansçı ve eğitmendir. Kendisi, 2007’de “Benimle Dans Eder Misin?” yarışmasını kazanmış ve 2010’da Dans Fabrika adlı dans okulunu kurmuştur. Dans Fabrika, sokak dansı, yüksek topuklu dansı, hip hop, dancehall, vogue, kpop, house dance, açık stil gibi farklı dans türlerinde ders vermektedir.

Editör: Enes Kocatürk