Sosyal medyada son zamanlarda vatandaşlar tarafından çokça izlenen Cufcuf hoca lakaplı tarikat üyesinin kim olduğu merak ediliyor. Vatandaşlar, Cufcuf hoca kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Cuf cuf tarikatı nerede? Çuf Çuf hoca nereli? gibi soruların cevabını araştırıyor. İşte Çuf Çuf hoca hoca lakaplı Haq Khateeb Hussain Ali hakkında bilinmeyenler...

1979’un 6 Haziran’ı Murree’nin Kotli Sattiyaan bölgesinde doğan gerçek adı Haq Khatteb Hussain Ali olan cuf cuf hoca 44 yaşındadır. O, Balawara Shareef Tapınağı’nın mevcut sahibi, bir Süfi lider ve ruhsal şifacıdır. Rawalpindi, Pakistan’daki Kadirilik tarikatının bir mensubudur. Zamanın Kalenderi ve Nübüvvetin Sonu İnancının Lideri gibi manevi unvanları bulunmaktadır. İslam’da nefes ve dua ifade eden Dum ve Dua uygulayarak, Balawara Shareef (Kotli Sattiyaan, Rawalpindi, Pakistan) ve Kallar Saidan, Rawalpindi, Pakistan’daki Aastana’sına gelenlere şifa dağıtır.

Cuf Cuf Hoca-1

1979 yılında Murree’nin Kotli Sattiyaan bölgesinde dünyaya gelen Haq Khatteb Hussain Ali süfi rehber ve ruhsal iyileştiricisi olarak tanımlanmaktadır. Kendisine gele nruhi hastalara karşı izlediği yöntemle şifa verdiğide biliniyor. Balawara Shareef Tapınağı’nın şimdiki sahibi durumunda da olan Haq Khatteb Hussain Ali 44 yaşındadır.

170 şikayet ne zaman sonuçlanır? 170 ihbar edenin kimliği açıklanır mı? 170 şikayet ne zaman sonuçlanır? 170 ihbar edenin kimliği açıklanır mı?

Sosyal medyada binlerce müridi bulunan ve muridlerine çıkardığı cufcuf sesiyle kendisine odaklayan cufcuf hoca lakaplı tarikat üyesi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kafasındaki taç ile bambaşka bir figür olan cufcuf hoca sosyal medya platformlarındaki paylaşımlar ile dikkat çekiyor. Kendisine getirelen psikolojik travması bulunan hastları tedavi ettiği görüntülerinde olduğu Cufcuf hocanın Pakistan'lı ve adının Haq Khateeb Hussain (Haq Khatteb Hussain Ali Badshah Sarkar) olduğu biliniyor.  Tarikat Merkezinin ise Pakista'nın Pencap Eyaletinde olduğu biliniyor. 

Cuf Cuf hoca ülkesinde eskort eşliğinde çakarlı arabalarla gezip gittiği her ortamda büyük rağbet görüyor.

Kaynak: Haber Merkezi