En ünlü futbol oyuncuları arasına ismini altın harflerle kazıyan Ronaldo, 7’den 70’e herkesin bildiği bir sima. Özel hayatıyla da gündeme sıklıkla gelen Cristiano Ronaldo’nun kaç çocuğu var sorusu da merak edilenler arasında. Detayları yazımızda bulabilirsiniz...

cristiano-ronaldo-georgina-rodriguez

Cristiano Ronaldo’nun Özel Hayatı ve Çocukları

5 Şubat 1985'te Funchal, Madeira'da doğan Cristiano Ronaldo, başarılı futbol oyunculuğu ile tanınmıştır. Kariyer hayatı oldukça başarılı ilerleyen futbol oyuncusu, özel hayatı ile de merak edilmektedir.

Cristiano Ronaldo çocukları da epeyce merak ediliyor. Ronaldo’nun kaç çocuğu var ve kimden? Detaylı bilgi şu şekilde...

Özellikle Ronaldo’nun ilk çocuğu kimden olduğu çok merak ediliyor. Şöyle ki; Ronaldo, 2010 yılında Cristiano adındaki ilk oğlunun doğumuyla baba oldu. İlk çocuğuna taşıyıcı anne aracılığıyla sahip olmuştur.

O dönem büyük ses getiren olay ile Ronaldo,” Taşıyıcı Anne Kim?” sorusu ile sıkça karşılaşsa da bu bilginin kesinlikle gizli tutulacağı kararını verdiğini söylemiştir.

Yedi yıl sonra ailesini büyütmeye başlayan Ronaldo’nun 2’si erkek 3’ü de kız olmak üzere 5 çocuğu vardır.

Şu anda toplam 5 çocuğu olan Ronaldo, Georgina Rodriguez ile birliktedir. Bu çocuklardan 2’si Georgina Rodriguez’e aitken diğer üç çocuk, kimliği Ronaldo tarafından gizli tutulan taşıyıcı annelerden dünyaya gelmiştir.

Ronaldo’nun Çocukları: Kaç Çocuğu Var? İsimleri ve Yaşları…

Cristiano Ronaldo’nun kaç çocuğu var sorusu hayranları tarafından merak konusu olmaya başlamıştır. Özel hayatı merak edilen Cristiano Ronaldo kalabalık ailesi ile tüm dikkatleri toplamayı başarıyor. İşte sizler için, Ronaldo’nun ailesini araştırdık…

Cristiano Ronaldo’nun kaç çocuğu var? Ve Ronaldo’nun çocuklarının isimleri nelerdir? İşte, sırasıyla:

  • Cristiano Jr.
  • Eva
  • Mateo
  • Alana Martina
  • Bella

Cristiano Jr. (13)

cristiano-jr

17 Haziran 2010'da doğan Cristiano Jr., adını futbol yıldızı babasının isminden alıyor. Ronaldo, ilk çocuğunun annesinin kimliğini hiçbir zaman açıklamadı. Şimdi 13 yaşında olan Cristiano Jr., sadece görünüşünün ötesinde babasını örnek alıyor; tıpkı babası gibi futbol oynuyor!

Eva Maria ve Mateo (6)

Haziran 2017'de Ronaldo, ikizler Eva ve Mateo'yu taşıyıcı anne aracılığıyla kucağına aldı ve bu mutlu haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

eva-maria

mateo

Alana Martina (6)

Temmuz 2017'de ikiz kardeşler Eva ve Mateo'nun dünyaya gelmesinden haftalar sonra Ronaldo, kendisinin ve kız arkadaşı Rodriguez'in bebek beklediklerini duyurdu. Çift, Ronaldo'nun dördüncü çocuğu olan ilk bebeklerini 12 Kasım 2017'de kucaklarına aldı.

Bella (1)

bella

Ekim 2021'de Ronaldo, kendisinin ve Rodriguez'in ikiz bebek beklediklerini duyurdu. Ardından Ronaldo, kız çocuğu Bella'nın sağlıklı doğduğunu ancak ikiz kardeşi Ángel'in öldüğünü söyledi.

Ronaldo’nun çocuğu kaç yaşında sorusunun cevabı için tüm çocuklarını tek tek ele almamız gerekiyor. Ronaldo’nun çocuklarının yaşları aşağıdaki gibidir:

Melis Civelek Kimdir? Kızılcık Şerbeti’nin Senaristi Kaç Yaşında, Nereli? Melis Civelek Kimdir? Kızılcık Şerbeti’nin Senaristi Kaç Yaşında, Nereli?
  • Cristiano Jr. 13, Eva Maria ve Mateo ikizler 6, Alana Martina 6, en küçük bebekleri Bella ise 1 yaşındadır.

Ronaldo Evli Mi Kaç Çocuğu Var?

Cristiano Ronaldo’nun kaç çocuğu var ve Ronaldo evli mi değil mi soruları oldukça merak ediliyor. Ronaldo, İspanyol asıllı sevgilisi ile beraber bir aile kurdu. Yaklaşık 6 yıldır beraber olan Georgina ve Cristiano Ronaldo yasal olarak evli değildir. Ronaldo’nun 5 çocuğunun sadece 2’si Georgina’a aittir.

Cristiano Ronaldo'nun Kaç Çocuğu Var ve Kimden?

cristiano-ronaldo-kac-cocugu-var-isimleri

Şu anda 5 çocuğu olan Ronaldo’nun çocukları aynı kadından mı? Yoksa beraber olduğu Georgia’dan mı? Detaylar şu şekilde:

Cristiano Ronaldo’nun kaç çocuğu var sorusunun yanıtını bulduktan sonra şimdi de Ronaldo'nun çocukları kimden olduğuna bakalım...

Ronaldo aile olmaya karar verdiğinde California Eyaleti'ndeki bir klinik aracılığıyla bir taşıyıcı anneden erkek çocuk sahibi olmuş ve ona Cristiano Jr. adını vermiştir. Daha sonra Cristiano Jr. gibi ikiz çocukları Eva Maria and Mateo da taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya gelmiştir.

3 çocuk sahibi olduktan sonra şu anki sevgilisi Georgia ile tanışmıştır ve çiftin 2 kızı vardır. Çiftin son doğan ikiz çocuklarından biri ise dünyaya gelmeden hayatını kaybetmiştir.

Georgina Rodriguez’in Kaç Çocuğu Var?

Sosyal medyada sürekli olarak ailesini paylaşan çift oldukça merak ediliyor. Bununla beraber Georgina Rodriguez kaç çocuğu var gibi soruları da akıllara getiriyor. 27 Ocak 1994'te İspanya’da doğan Georgina, Ronaldo'nun dördüncü çocuğu Alana'nın ve en küçük çocukları olan Bella’nın annesidir. Georgia’nın toplamda 2 kızı vardır.

Kaynak: Hatice Zeybek