Survivor AllStar 2024 Batuhan Karacakaya kimdir kaç yaşında aslen nereli? Survivor AllStar 2024 Batuhan Karacakaya kimdir kaç yaşında aslen nereli?

Dans ve koreografi hocası olan Çisil Sıkı kimdir? Çisil sıkı aslen nereli kaç yaşında?  Murat Boz’un Harbi Güzel klibindeki Çisil Sıkı hakkında merak edilenler...

Çisil Sıkı, dansa tutkuyla bağlı bir koreograf ve eğitmendir.  1990 doğumlu olan Çisil Sıkı 34 yaşındadır. Aslen Eskişehirli olan Çisil Sıkı Dans hayatına 6 yaşında başladı. DansFabrika’nın kurucusu Ömer Yeşilbaş ile birlikte HIGH HEELS DANCE CLASS isimli bir dans programı oluşturmuştur. Çisil Sıkı, dans sayesinde kendini ortaya koymakta ve insanları etkilemeyi hedeflemektedir. 

Dans eğitmeni Çisil Sıkı, küçük yaşta başladığı dans hayatında pek çok zorlukla karşılaşmasına rağmen, tutkusundan vazgeçmedi. Eskişehir’de dans imkanlarının kısıtlı olduğu bir dönemde, her fırsatı değerlendiren ve Latin danslarında Türkiye şampiyonu olan Çisil Sıkı, üniversite için İstanbul’a geldi. Burada Boğaziçi Üniversitesi’nin dans kulübüne katılan ve DansFabrika’nın kurucusu Ömer Yeşilbaş ile tanışan Çisil Sıkı, onun sayesinde profesyonel dansçı olma yolunda ilerledi.

Çisil Sıkı, Latin danslarının yanı sıra, Vogue ve High Heels Dance gibi farklı dans türlerinde de kendini geliştirdi. High Heels Dance için bir eğitim programı hazırlayan Çisil Sıkı, bu dansı kadınlara özgüven ve kadınlık veren bir araç olarak gördüğünü söyledi. Çisil Sıkı, ayrıca koreograf olarak da çalışmalar yaptı. Murat Boz’un Harbi Güzel şarkısına bir koreografi hazırlayan Çisil Sıkı, YouTube’da 83 bin izlenme aldı.

Editör: Haber Merkezi