CHP Kayseri Yeşilhisar Belediye Başkan Adayı Deniz Onaç'ın hayatı ve biyografisi araştırılıyor. Kayseri'de otomobiline aldığı iki kişi tarafından gasp edilip bıçaklanan Deniz Onaç öldü mü? İşte detaylar...

CHP Belediye Başkan Adayı Deniz Onaç kimdir?

Hakkâri doğumlu Av. Deniz ONAÇ, ilköğretimini farklı şehirlerde tamamladıktan sonra Niğde 23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulundan mezun oldu. Niğde Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesinde lise eğitimini bitirdi. Lisansını Konya KTO Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, yüksek lisansını da aynı üniversitenin Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programında yaptı.

Selim Akar kimdir? Selim Akar kaç yaşında? Selim Akar ne iş yapar? Selim Akar kimdir? Selim Akar kaç yaşında? Selim Akar ne iş yapar?

Chp Belediye Başkan Adayı Deniz Onaç Kimdir Deniz Onaç Öldü Mü

Şu anda İstanbul Galatasaray Üniversitesi Kamu Hukuku Doktora Programında öğrencidir. 2019 yılında DZ Hukuk Bürosunu kuran Av. Deniz ONAÇ, kendi kurduğu hukuk bürosunda avukatlık yapmaktadır. İngilizce ve Almanca bilmekte ve bu dillerde de hizmet vermektedir. Kayseri asıllıdır. 

Deniz Onaç öldü mü?

CHP Yeşilhisar Belediye Başkan Adayı Deniz Onaç, Kayseri’de otostop yapan 2 kişi tarafından otomobilinden soyuldu ve bıçaklandı. Onaç, Ürgüp’ten Soğanlı’ya giderken, Güzelöz yakınlarında aracına bindirdiği 2 şüpheli tarafından saldırıya uğradı. Kolundan bıçak yarası alan ve kafasına cisim fırlatılarak baygın bırakılan Onaç, kendine geldiğinde cüzdanının alındığını gördü. Babasını telefonla arayıp yardım çağıran Onaç, Kayseri Şehir Hastanesine götürüldü. Onaç, tedavi sonrası hastaneden çıktı. Polis, kaçan şüphelileri bulmak için çalışma başlattı.

Kaynak: Haber Merkezi