Aslı Hünel'in abisi Muharrem Saruhan Hünel kimdir kaç yaşında aslen nereli? Aslı Hünel'in abisi Muharrem Saruhan Hünel kimdir kaç yaşında aslen nereli?

Medya Kritik programının sunucusu Cem Küçük, Süper Kupa maçının iptal edilmesinin ardından bir kulis haberini duyurdu. Küçük, yaşanan olaylardan TFF’yi sorumlu tutan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye istifa çağrısı yaptığını iddia etti. Mehmet Büyükekşi'nin istifa edeceği iddiaları üzerine yeni TFF Başkanı Cemil Kazancı oldu gibi söylentiler yayılmaya başladı. Peki Cemil Kazancı kimdir? Cemil Kazancı hangi takımı tutuyor? Cemil Kazancı serveti ne kadar? İşte detaylar....

Cemil Kazancı hangi takımı tutuyor?

Cemil Kazancı hangi takımı tutuyor soruları sıkça sorulmaya başlandı. Cemil Kazancı'nın Beşiktaş takımını tuttuğu bilinmektedir.

Cemil Kazancı serveti ne kadar?

Cemil Kazancı'^nın serveti merak ediliyor. Kazancı, Forbes’un 2023 yılında açıkladığı Milyarderler Listesinde 2,5 milyar dolarlık servetiyle Türkiye’nin yedinci, dünyanın ise 1217. en zengin kişisidir.

Cemil Kazancı Hangi Takımı Tutuyor Cemil Kazancı Serveti Ne Kadar (1)

Sıkça Sorulan Sorular

Cemil Kazancı hakkında sıkça sorulan soruları cevaplarıyla birlikte sıraladık...

Cemil Kazancı TFF Başkanı mı olacak?

Medya Kritik programının sunucusu Cem Küçük, Süper Kupa maçının iptal edilmesiyle ilgili bir kulis haberi aktardı. Küçük, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın TFF’yi olayların sorumlusu olarak gördüğünü ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye istifa çağrısı yaptığını iddia etti.

Sosyal medyada Gazeteci İsmail Er tarafından paylaşılan bir haberde ise; “TFF başkanı Mehmet Büyükekşi’nin görevden alınacağı. Büyükekşi’nin yerini eski Başkan Süleyman Seba’nın manevi mirasçısı ve manevi evladı Cemil Kazancı’nın alacağı. Liste oldukça güçlü” denildi. Söylentiler olsa da Mehmet Büyükekşi istifa ile ilgili bir açıklama yapmadı. 

Cemil Kazancı kimdir?

Kazancı Holding ve Aksa Enerji’nin başında olan Cemil Kazancı, Türkiye’nin tanınmış iş insanlarındandır. Ailesi tarafından kurulan şirketler jeneratör, enerji, doğalgaz, tarım ve turizm sektörlerinde hizmet vermektedir. Cook Shop Restaurant zincirinin sahibi Ayşe Kazancı ile evlidir. Ecem isimli bir kız çocuğu vardır. Beşiktaş’ın unutulmaz başkanı Süleyman Seba’nın manevi evladı olduğu da söylenir. Hakkında çok fazla detay bulunmamaktadır.

Cemil Kazancı Hangi Takımı Tutuyor Cemil Kazancı Serveti Ne Kadar (2)

Cemil Kazancı kaç yaşında?

1961 doğumlu olan Cemil Kazancı 63 yaşındadır.

Cemil Kazancı aslen nereli?

Kazancı aslen Rizeli'dir.

Cemil Kazancı hangi partili?

Kazancı'nın hangi partiyi tuttuğu bilinmemektedir.

Mehmet Büyükekşi FETÖ'cü mü?

Kaynak: Haber- Hatice Zeybek