Cem Karaca’nın hayatını sinemaya taşımaya hazırlanan Cem Karaca’nın Gözyaşları filminin resmi afişi yayınladı. Film, ne zaman vizyona girecek?  Cem Karaca'nın Gözyaşları filmin oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar...

Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi ne zaman vizyona girecek?

Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca’nın hayatını anlatan Cem Karaca’nın Gözyaşları filminden ilk afiş yayınlandı.

Sema Şimşek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Sema Şimşek neden gündem oldu? Sema Şimşek ne kazası geçirdi? Sema Şimşek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Sema Şimşek neden gündem oldu? Sema Şimşek ne kazası geçirdi?

Başrolünü İsmail Hacıoğlu’nun oynadığı, yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı merakla beklenen filmin afişinde uluslararası sanatçı Emre Erdem imzası bulunuyor. Çekimleri devam eden film, 2024 Ocak ayında vizyona girecek.

Cem Karaca’nın Gözyaşları filminde Fikret Kuşkan, baba Mehmet Karaca'yı, sinema ve televizyon dünyasının yıldız isimlerinden Yasemin Yalçın ise anne Toto Karaca'yı canlandıracak.

Projede ayrıca Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve Melisa Döngel gibi oyuncular rol alıyor.

Filmde Emel Sayın'ı ise Melisa Döngel canlandıracak.

Cem Karaca'nın gözyaşları filmi ne zaman vizyona girecek Oyuncuları kimler

Cem Karaca'nın Gözyaşları filmin oyuncuları kimler?

  • İsmail Hacıoğlu
  • Fikret Kuşkan
  • Yasemin Yalçın
  • Melisa Aslı Pamuk
  • Meral Çetinkaya
  • Buçe Buse Yaman
  • Melisa Döngel

CEM KARACA BENİM KAHRAMANIM

Film için uzun süredir şans dersi alan ve bıyıklarını uzatan Hacıoğlu rolüyle ilgili “Cem Karaca benim için çok şey ifade ediyor. Yıllardır hayatımın her alanında yanımda gibi… Çocukluğum, ergenliğim, ilk aşkım… Şarkılarıyla tüm duygularıma eşlik eden muazzam bir ses” diyen İsmail Hacıoğlu; “Aynı mahallede doğdum Cem Baba’yla…

Cem Karaca'nın gözyaşları filmi ne zaman vizyona girecek Oyuncuları kimler (1)

Her an kendisi veya sesi karşıma çıkacaktı sanki büyüdüğüm sokaklarda… Çok erken yaşta dinlemeye başladım Cem Baba’yı… O yüzden çocukluğum, ergenliğim, ilk aşkım, bütün hayatım… Benim için çok şey ifade ediyor. Cem Karaca benim kahramanım” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek