Doğanın sanat eseri: ‘Ovaya Bakan Adam’ Doğanın sanat eseri: ‘Ovaya Bakan Adam’

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Fırat Özcan ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri ile birlikte ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Akhisar ilçesine bağlı Eroğlu mahallesini ziyaret etti.

501A0670

‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında mahallelerin alt ve üstyapısını yenileyen Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Eroğlu mahallesinde de çalışmalarını tamamladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Fırat Özcan, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Akhisar Şube Müdürü Murat İpek ve Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ile birlikte mahalleyi ziyaret etti. Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen heyet çalışmaların hayırlı olmasını dileyerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti. Programın sonunda mahalle muhtarı Muslihittin Kılınç’a Başkan Ergün’ün hediyeleri takdim edildi.

“Hiçbir eksiğimiz kalmadı” Mahalle muhtarı Muslihittin Kılınç, “Mahallemizin altyapı ve üstyapısı yenilendi. Bütün hizmetleri aldık. Hiçbir isteğim kalmadı çok şükür. Cengiz Başkanıma ve emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

501A0730

Kaynak: Haber Merkezi