The War with Grandpa , Robert Kimmel Smith'in aynı adlı romanından uyarlanan, senaryosunu Tom J. Astle ve Matt Ember'in yazdığı, Tim Hill tarafından yönetilen, 2020 Amerikan aile komedi filmidir. Bugün Star TV'de yayınlanacak olan film ile ilgili detaylar haberimizde...

Büyükbaba ile Savaş (The War with Grandpa) filminin konusu ne?

Kendi kendine ödeme yapma sorunu yaşadığı ve mağaza müdürüyle kavgaya neden olduğu için yanlışlıkla bir bakkaldan hırsızlık yaptıktan sonra, yakın zamanda dul kalan Ed Marino ( Robert De Niro ), kendisini isteyen kızı Sally Marino-Decker ( Uma Thurman ) tarafından ziyaret edilir. ailesinin yanına taşınmak. Ed, evi kendisi inşa ettiği için ayrılmak istemiyor. Sally, Ed'i kendi yanına taşınmaya ikna eder ve ona oğlu Peter'ın ( Oakes Fegley ) yatak odasını verir. Peter odasını büyükbabasına verip çatı katına taşınmaktan pek memnun değildir. Ed, Sally'nin kocası Arthur ( Rob Riggle ) ve iki kızı Mia ( Laura Marano ) ve Jenny (Poppy Gagnon) tarafından karşılanır. Ed, ilk gününde zamanının çoğunu yeni odasında sandalyesinde oturup gökyüzüne bakarak ve bir yandan da rahmetli eşini düşünerek geçiriyor.

Büyükbaba Ile Savaş (The War With Grandpa) Filminin Konusu Ne Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (4)

Peter daha sonra arkadaşları Billy (Juliocesar Chavez), Steve ( Isaac Kragten ) ve Emma'ya (TJ McGibbon) büyükbabasının ailesinin yanına taşındığını ve onun odasında yaşadığını anlatır. Peter, yeni odasında geçirdiği berbat ilk gecenin ardından savaş ilan etmeye karar verir. Ed de angajman kurallarına uydukları sürece aynı fikirde : Başkalarının eşyalarına zarar veremezler ve anlaşmalarını aileye söyleyemezler. Peter, Ed'in tıraş kremini çabuk kuruyan köpükle değiştirmek ve plak çalarına zarar vermek de dahil olmak üzere bir dizi şaka yapar. Ed, Peter'ın mobilyalarındaki tüm vidaları sökmek ve okul karnesini yeniden yazmak gibi şakalarla Peter'a karşılık verir. Ed , tavsiye almak için arkadaşları Danny ( Cheech Marin ) ve Jerry'ye ( Christopher Walken ) başvurur. Zamanla Ed, torunları ve damadıyla vakit geçirmeye başlıyor ve kendi kendine ödeme ve uygulamalar gibi modern teknolojileri nasıl kullanacağını öğreniyor.

Sally, Mia'nın onaylamadığı Russell ( Colin Ford ) adında bir çocukla çıktığını öğrenir . Ed, Jerry, Danny ve Ed'in arkadaş olduğu Diane ( Jane Seymour ) adlı mağaza çalışanını Peter ve arkadaşlarına karşı yakartop oynamaya davet eder. Peter ve arkadaşları ilk turu kazanır ancak Ed ve ekibi ikinci turda onları yenmeyi başarır. Ancak üçüncü turda Danny'nin çenesi sakatlanır ve maç berabere ilan edilir. Daha sonra Peter, Ed'in acil durum çağrı kolyesindeki düğmeye basar ve Ed, Peter'ı balık tutmaya götürmek için okuldan alır. İkili, orada balık tutmanın yasa dışı olduğunu keşfeder. Ed daha sonra Peter'ı eski evine götürür ve duvarlarda bazı sırlar bıraktığını açıklar.

Büyükbaba Ile Savaş (The War With Grandpa) Filminin Konusu Ne Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (3)

Ed, Peter'a zorbalığa uğradığını öğrenince o, Danny ve Jerry, zorbayı çöp kutusuna atar. Jenny'nin Noel temalı doğum günü partisinde Peter, şaka yapmama sözünü tutar. Peter, o gece Noel Baba rolünü oynayacak olan Ed için fırlatma koltuğu hazırlar. Ne yazık ki son dakika değişikliği Jerry'nin Noel Baba gibi giyinmesine neden olur. Parti boyunca Peter ve Ed'den yardım etmeleri istenir. Bunun yerine, birbirlerine şişe püskürtmek ve Ed onları kontrol ederken Peter'ın kabloyu ışıklara takarak Ed'i şok etmek de dahil olmak üzere birbirlerine şaka yapmaya devam ediyorlar. Kaçışları sonucunda istemeden de olsa birbirleriyle olan savaşlarını herkese duyururlar. Jerry sandalyesinden fırlayarak daha fazla maddi hasara ve çok sayıda misafirin yaralanmasına neden olur. Bu sırada Jenny'nin Noel ağacı süsü evin üzerine düşerek Mia'nın odasında bir delik açar ve Mia'nın Russell'la gizli buluşması ortaya çıkar. Daha sonra Ed yaralanarak hastaneye kaldırılır.

Pamela Salem kimdir? Pamela Salem neden ve kaç yaşında öldü? Pamela Salem kimdir? Pamela Salem neden ve kaç yaşında öldü?

Ceza olarak Arthur ve Sally, Peter ve Mia'yı altı ay boyunca "iş hapsine" tabi tutar. Russell ortaya çıkıyor; Sally başlangıçta ona kızgın görünüyor ama bunun yerine onu memnuniyetle karşılıyor. Sally, Ed'i hastaneden almaya gider, ancak onun çoktan çıkış yaptığını ve Lyft sürücüsü Chuck'ın (Joe Gelchion) onu eski evine götürdüğünü öğrenir. Peter durumu düzeltmeye karar verir ve Ed'e ailesinin yanına taşınması için yalvarır. Sally dinlerken ikisi nihayet barışır.

Büyükbaba Ile Savaş (The War With Grandpa) Filminin Konusu Ne Oyuncuları Kim Ne Zaman Çekildi (2)

Zaman geçtikçe Ed ve Peter nihayet anlaşıyorlar gibi görünüyor, ta ki Ed bir gün ilişki içinde olduğu Diane'le birlikte olmak için ayrılana kadar. Peter öfkeyle bakıyor ve onlar ayrılırken ikisine de savaş ilan ediyor.

Büyükbaba ile Savaş (The War with Grandpa) filminin fragmanı

Büyükbaba ile Savaş (The War with Grandpa) filminin oyuncuları kim?

Filmin oyuncuları şunlardır:

 • Robert De Niro , Ed Marino, Mia, Peter ve Jenny'nin anne tarafından büyükbabası ve Sally'nin babası rolünde. Kitapta karakterin adı Jack.
 • Oakes Fegley , Peter Decker, Ed'in torunu, Sally ve Arthur'un oğlu ve Mia ve Jenny'nin erkek kardeşi rolünde
 • Uma Thurman , Sally Marino-Decker, Ed'in kızı, Mia, Peter ve Jenny'nin annesi ve Arthur'un karısı rolünde
 • Rob Riggle , Arthur Decker, Mia, Peter ve Jenny'nin babası ve Sally'nin kocası rolünde
 • Laura Marano , Ed'in büyük torunu, Arthur ve Sally'nin kızı ve Peter ve Jenny'nin ablası Mia Decker rolünde
 • Poppy Gagnon, Ed'in küçük torunu, Arthur ile Sally'nin kızı ve Mia ile Peter'ın küçük kız kardeşi Jenny Decker rolünde
 • Ed'in iki arkadaşından biri olan Danny rolünde Cheech Marin
 • Ed'in iki arkadaşından biri olan Jerry rolünde Christopher Walken
 • Ed, Jerry ve Danny ile arkadaş olan Diane rolünde Jane Seymour
 • Juliocesar Chavez, Peter'ın arkadaşlarından biri olan Billy rolünde
 • Isaac Kragten , Peter'ın arkadaşlarından biri olan Steve rolünde
 • Peter'ın arkadaşlarından biri olan Emma rolünde TJ McGibbon
 • Lydia Styslinger, Steve'in ablası Lisa rolünde
 • Colin Ford , Mia'nın erkek arkadaşı Russell rolünde
 • Joe Gelchion, Ed'in kardeşi olduğunu söylediği Ed'in Lyft sürücüsü Chuck rolünde hastaneden çıkacak
 • Faizon Love , bir bakkal müdürü olan David rolünde
 • Rutanya Alda Lynn Marino rolünde
 • Sigorta Ekspertizi olarak Kendrick Cross
 • Drew Scheid 8. Sınıf Canavarı rolünde

Büyükbaba ile Savaş (The War with Grandpa) filmi ne zaman çekildi?

Film, Robert Kimmel Smith'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 2013 yılında yapımcı Marvin ve Rosa Peart'ın sekiz yaşındaki oğulları Tre kitabı dikkatlerine sundu. Hakların alınmasının ardından filmin ana çekimleri 2 Mayıs 2017'de Atlanta , Georgia'da başladı ve burada 12 hafta boyunca çekilmiştir.

Kaynak: Haber Merkezi