İzmir Enternasyonal Fuarı’nda dil ve spor tutkunlarına için British Town Dil Okulları ve Mistral Carrera ziyaretçilere çeşitli fırsatlar sunuyor.

Bu tişörtler sporcuların performansını artıracak Bu tişörtler sporcuların performansını artıracak

British Town Dil Okulları standında ücretsiz seviye tespiti, Dil Eğitimi Danışmanlığı ile fuarda İzmirlilere özel fırsatlar hizmetler veriyor.

British Town Dil Okulları, dil öğrenmeyi kolaylaştıran ve kalıcılaştıran birçok ilkeye sahip. Avrupa Dil pasaportu, yüzde 100 öğrenme garantisi, yüzde 80 indirimli 2. Yabancı dil fırsatı ve unutmama garantisi ile 2010 yılından beri binlerce öğrenciye dil eğitimi veren British Town Dil Okulları, şimdi de sizi Avrupa’ya götürüyor. Evet, yanlış duymadınız. British Town Dil Okulları’nda eğitim alan tüm öğrencilere Avrupa’ya gidiş dönüş uçak bileti hediye. Bu harika fırsatı kaçırmamak için standlarını ziyaret edin ve detaylı bilgi alın. British Town Dil Okulları ile dil öğrenmek hem eğlenceli hem de ödüllü.

Mistral Carrera Fitness&Spa, İzmir’in en büyük ve modern spor merkezlerinden biri. Standında üyelerine sunduğu hizmetler, sportif ve sosyal faaliyetler, uzman spor eğitmenleri ile fuar katılımcılarına sporun ve sağlığın keyfini çıkarmayı vaat ediyor. Fuar süresince çok özel avantajlar ile üyelik imkanları sunan Mistral Carrera Fitness&Spa standını ziyaret edin, kendinize bir iyilik yapın.

Kaynak: Haber Merkezi