Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrolünü paylaştığı "Yalı Çapkını" dizisinde, Beril Pozam güzel oyuncu, Seyran'ın kız kardeşi Suna karakterini canlandırıyor. Beril Pozam, 20 Kasım 1995 tarihinde İstanbul'da doğmuş olup, 1.70 metre boyunda ve 57 kilogram ağırlığındadır. Akrep burcu olan Beril Pozam, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde eğitim almış ve tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Daha sonra televizyon dizilerinde de yer almaya başlamıştır.

2017 yılında dizi projelerinde yer almaya başlayan Pozam, ilk olarak "Avm Sakini" adlı projede Dedektif Yardımcısı Öykü karakterini canlandırmıştır. 2019 yılında "Afili Aşk" dizisinde Nazmiye karakterini canlandırarak daha fazla tanınmıştır. Ardından 2020'de "Akrep" dizisinin kadrosuna dahil edilmiş ve Ayşem karakterini canlandırmıştır.

Beril Pozam, dizi projelerinin yanı sıra tiyatro oyunlarında da sahne almış ve spor dalları içinde özellikle yüzme ve voleybol ilgilenmiştir. Beşiktaşlı bir taraftar olan Pozam, 2022 yılında "Yalı Çapkını" dizisinde yer almıştır.

Beril Pozam Burnu Estetik Mi?

Beril Pozam, "Yalı Çapkını" dizisinde Suna karakterini canlandıran başarılı bir oyuncudur. Beril Pozam'ın burun estetiği yaptığına dair net bir bilgi olmasa da, bazı kişiler yıllar öncesine ait pozlarına bakarak burnunda estetik işlem olduğunu düşünmektedirler. Beril Pozam'ın eski halleri sosyal medyada geniş bir şekilde tartışılmıştır. Bazı insanlar Pozam'ın estetik yaptırdığını iddia ederken, diğerleri yaşlandıkça yüzünün doğal olarak değiştiğini ve oturduğunu belirtmektedirler.

Jara Çimen kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Jara Çimen kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Beril Pozam Burnu Estetik mi Yapı Çapkını Suna Estetiksiz Hali0

Kaynak: Hatice Zeybek