Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm öncesi araştırmalara başlayan izleyiciler Berfin’in eski kocası Vedat'ı hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediyorlar. Oktay Kaynarca’nın başrolünde olduğu yapımda dikkat çeken Ozan Ayhan hayatı merak konusu oldu. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam Vedat kimdir? Berfin'in kocası Vedat kim? Ben Bu Cihana Sığmazam Berfin'nin eski kocası Vedat Kim? Ozan Ayhan kimdir, kaç yaşında oynadığı diziler?

Diğer yandan Vedat, Berfin'in peşini bırakmaz ve Cezayir'in tarafını tutan amcasını öldürür. Artık dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Eski kocasının kötü bir şeyler yapmasından korkan Berfin, Cezayir'e sığınır. Lakin bu Leyla tarafından hiç de hoş karşılanmayacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Berfin'nin eski kocası Vedat kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Berfin'nin eski kocası Vedat rolüne hayat veren ünlü tiyatro oyuncusu Ozan Ayhan'dır.

Ozan Ayhan Kimdir?

Ozan Ayhan, 1981 doğumlu bir Türk tiyatro sanatçısıdır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı lisans programını 2004 yılında birincilikle tamamlamıştır. 1999 yılından itibaren birçok tiyatro oyununda sahne almış ve yönetmenlik yapmıştır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışında tiyatro oyunlarında performans sergilemiştir.

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı (Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs) filminin konusu ne? Ne zaman çekildi? Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı (Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs) filminin konusu ne? Ne zaman çekildi?

2006 yılında Bakırköy Belediye Tiyatroları ekibine katılan Erol Ozan Ayhan, 2014 yılında Ekin Yazın Dostları tarafından yılın komedi oyuncusu ödülüne layık görülmüştür. Fransızca ve İngilizce dillerini bilmektedir. Ayrıca, Fenerbahçe taraftarıdır.

Erol Ozan Ayhan'ın resmi Instagram hesabı @ayhan.ozan kullanıcı adıyla bulunmaktadır. Televizyon dizileri arasında "Menajerimi Ara" ve "Yalancı" bulunmaktadır.

Ayrıca, kazandığı tiyatro ödülleri şunlardır:

Gülünç Karanlık / Afife Tiyatro Ödülleri 2017 – “Yılın En Başarılı Yardımcı Erkek Oyuncusu”
Ekin Yazın Dostları Tiyatro Ödülleri 2014 – “Komedi Erkek Oyuncu”
Erol Ozan Ayhan'ın rol aldığı bazı tiyatro oyunları şunlardır:

Arı (Yönetmen) 2020
Kazanova (Adam) 2019
Cıngıllı (Oyuncu) 2017
Yuva (Oyuncu) 2017
Gülünç Karanlık (Oyuncu) 2016
Yanlışlıklar Komedyası (Oyuncu ve Yardımcı Yönetmen) 2016
Külhanbeyli Müzikali (Oyuncu)

Kaynak: HABER MERKEZİ