Victoria Beckham ile 24 yıldır evli olan eski futbolcu David Beckham'ın son hali görenleri şaşırttı. Kucağına aldığı keçiyle poz veren  ünlü isme hayranlarından yorum yağdı. Hayranları Beckham'ın hastalığı hakkında araştırmalara başladı. Peki Beckham'ın hastalığı ne? İşte haberimizin detayları...

David Beckham'ın son hali 

Beckham'ın hastalığı ne David Beckham'ın son hali sevenlerini üzdü

David Beckham'ın son hali sevenlerini bir hayli üzdü. Peki Beckham'a noldu, hastalığı ne? 

David Beckham'ın hastalığı ne?

David Beckham'ın sosyal medyada yayılan fotoğrafı bir hayli gündem oldu. Sevenleri hastalığını soruşturmaya başladı. Edinilen bilgilere göre sadece saç dökülmesinden ibaret olduğu herhangi bir hastalığı bulunmadığı söyleniyor. 

David Beckham kimdir?

 İngiltere'nin Leytonstone şehrinde dünyaya gelen eski bir İngiliz futbolcudur. Kariyerinde Manchester United, Real Madrid, Los Angeles Galaxy, AC Milan ve Paris Saint-Germain gibi takımlarda forma giymiştir. Ayrıca, İngiltere millî futbol takımında 116 maça çıkmış ve 17 gol atmıştır.

Beckham'ın hastalığı ne David Beckham'ın son hali sevenlerini üzdü (4)

Beckham, 1992 yılında Manchester United'ta profesyonel kariyerine başladı. 11 yıl boyunca Manchester United forması giyen Beckham, bu süreçte 6 Premier League, 2 FA Cup ve 1 UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazandı.

Beckham'ın hastalığı ne David Beckham'ın son hali sevenlerini üzdü (3)

2003 yılında Real Madrid'e transfer olan Beckham, burada 4 sezon oynadı ve 1 La Liga şampiyonluğu kazandı. 2007 yılında Los Angeles Galaxy'ye transfer olan Beckham, burada 5 sezon oynadıktan sonra AC Milan'a kiralandı. 2010 yılında tekrar Los Angeles Galaxy'ye dönen Beckham, burada 2 sezon daha oynadıktan sonra Paris Saint-Germain'e transfer oldu. 2013 yılında Paris Saint-Germain'den ayrılan Beckham, futbol kariyerini sonlandırdı.

Futbolcuların yüzünde neden kırmızı boya var? Futbolcular neden yüzüne kırmızı boya sürüyor? Futbolcuların yüzünde neden kırmızı boya var? Futbolcular neden yüzüne kırmızı boya sürüyor?

Beckham, futbol kariyerinin yanı sıra bir moda ikonu olarak da tanınmaktadır. 2002 yılında Victoria Beckham ile evlenen Beckham'ın 4 çocuğu vardır.

Beckham'ın hastalığı ne David Beckham'ın son hali sevenlerini üzdü (2)

Beckham, kariyeri boyunca birçok ödül kazandı. 2004 yılında FIFA'nın Yılın Futbolcusu Ödülü'ne aday gösterildi ve 2004 yılında dünyanın en yüksek ücretli futbolcusu seçildi. Ayrıca, 2004 yılında BBC Yılın Sporcusu Ödülü'nü kazandı.

Beckham, futbol tarihinin en başarılı futbolcularından biri olarak kabul edilmekte.

David Beckham kaç yaşında?

Beckham 48 yaşındadır.

David Beckham'ın serveti ne?

2023 yılı Ekim ayı itibarıyla David Beckham'ın servetinin 425 milyon sterlin olduğu tahmin edilmektedir. Beckham'ın servetinin büyük bir kısmı, futbol kariyeri boyunca elde ettiği kazançlardan, sponsorluk anlaşmalarından ve iş yatırımlarından gelmektedir.

Beckham, futbol kariyeri boyunca Manchester United, Real Madrid, Los Angeles Galaxy, AC Milan ve Paris Saint-Germain gibi takımlarda oynamıştır. Bu takımlardan elde ettiği kazançların yanı sıra, Adidas, Nike, Armani, Pepsi ve H&M gibi markalarla yaptığı sponsorluk anlaşmalarından da önemli miktarda para kazandı.

Beckham'ın hastalığı ne David Beckham'ın son hali sevenlerini üzdü (5)

Beckham, futbol kariyeri sonrasında da iş dünyasında aktif olmaya devam etmektedir. Inter Miami CF adlı futbol kulübünün sahibidir ve kendi markası olan Beckham Brand ile çeşitli ürünler üretmektedir.

Beckham'ın serveti, dünyanın en zengin futbolcuları arasında yer almasını sağlamakta.

Kaynak: Haber-Hatice Zeybek