Zehir tacirinin bulduğu yöntem şeytanın aklına bile gelmez Zehir tacirinin bulduğu yöntem şeytanın aklına bile gelmez

Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Sarıgöl Belediyespor Futbol Kulübü'nü yeni sezon öncesi yaptığı antrenmanda sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yeni sezonda takımın antrenörlüğüne Baki Onur Kızmaz ile Ercan Akdeniz ile devam edecek olan Sarıgöl Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Belediye Başkanı Necati Selçuk, Kulüp Başkanı Mehmet Akkoyun ile birlikte antrenman yapan oyuncuları ve teknik ekibi ziyaret etti. Başkan Selçuk, teknik ekip ve futbolcularla sohbet ettikten sonra, yeni sezon için başarılar dileyerek motivasyonlarına katkıda bulundu.

Bu ziyaret, futbolcular ve teknik ekip için büyük bir moral kaynağı oldu. Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, "Spor, gençlerimiz için sadece fiziksel bir aktivite değil, aynı zamanda karakter eğitimi, takım ruhu ve disiplin anlamında da büyük bir okul’’ dedi. Başkan Selçuk, Sarıgöl Belediyespor'un çalıştığı antrenmanda tüm takıma yeni sezonda başarılar diledi.

Başkan Selçuk'tan Sarıgöl Belediyespor'a motivasyon ziyareti yeni sezona moralli başlangıç necati selçuk0

Başkan Necati Selçuk’un bu sürpriz ve özel ziyareti oyuncuların ve teknik ekibin morallerini yükseltti. Sarıgöl Belediyesinin desteğini yanında hisseden ve başkanın bu özel ziyaretiyle, Sarıgöl Belediyespor yeni sezona daha kararlı ve motive edici bir şekilde başlamasının önünü açtı. Bu motivasyon, takımın sahada göstereceği performansa da olumlu yansıyacağa benziyor.

Başkan Selçuk'tan Sarıgöl Belediyespor'a motivasyon ziyareti yeni sezona moralli başlangıç necati selçuk

Kulüp Başkanı Mehmet Akkoyun da, Belediye Başkanı Selçuk'un bu jestine teşekkür ederek, "Takım olarak moral bulduğumuz bu ziyaret, oyuncularımıza ve teknik ekibimize ne kadar desteklendiğimizi gösteriyor. Yeni sezonda taraftarlarımıza kaliteli bir futbol ortaya koymak için sahada ter dökeceğiz" dedi.

Antrenman sonrasında Başkan Selçuk ve Akkoyun, futbolcularla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kaynak: Mehmet Pamuk