Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa Atatürk Spor Salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı. CHP’nin Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe Belediye Başkan adaylarının tanıtılacağı toplantıya coşkulu bir şekilde giriş yapan Başkan Özel, salonda kendisini bekleyen partilileri selamladı.

Konuşmasına, “Değerli İl Başkanlarım, Milletvekillerim, Genel başkan yardımcım, parti meclisinin üyeleri, İlçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, Türkiye’nin ört bir yanından ve memleketimin dört bir yanından bu büyük heyecanı yaşamak üzere bizimle birlikte olan ve salonu şereflendiren, güç ve destek veren Cumhuriyet Halk Partisinin ve Manisa’nın kıymetli evlatları hepiniz hoş geldiniz, hepinizi saygıyla saygıyla selamlıyorum” diyerek başladı.

Başkan Özel, konuşmasında Manisa’nın kendisi için çok önemli ve anlamlı bir yer olduğunu, her şeyin başladığı yerde olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Manisa'ya umut olacak bir başkan olacağım Manisa'ya umut olacak bir başkan olacağım

Bu yolda kendisine destek veren herkese teşekkür eden Başkan Özel, “Kendi evimde, kendi memleketimde, kendi yerimde bu konuşmayı yapmak daha heyecanlı ve benim açımdan o heyecan şuanda kalbimden salona, salondan Manisa’ya, Manisa’dan Türkiye’ye taşıyor” dedi. Ve sözlerine devam etti.

"Fatih Sultan Mehmet'in beni seven arkamdan gelsin diyerek yola çıkıp Edine'de de pahidahta gittiği 2 sene sonrada İstanbul'u feth edip çağ açıp çağ kapattığı bir serüvenin başladığı memleketteyim" dedi.

Konuşmaların devamı gelecek....

Başkan Özel Manisa'da (1)

Başkan Özel Manisa'da (2)

Başkan Özel Manisa'da (3)

Başkan Özel Manisa'da (5)

Kaynak: Serkan Özcan