Manisa’da Kurtuluş Coşkusu ve Halk Konseri Manisa, 8 Eylül Cuma günü düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılını kutlayacak. Bu özel günde, Başkan Ergün, tüm Manisalıları Fener Alayı’na halk konserine davet etti.

Manisa, 8 Eylül Cuma günü düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılını coşkuyla kutlayacak. Kutlama programı saat 09:30: Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtı’na çelenk sunma töreni ile başlayacak. Ardından Saat 11:00: Fatih Sergi Salonu’nda fotoğraf sergisi açılıcak. Böylelikle gündüz programı tamamlanmış olacak.

Fener Alayı ve Konserle Coşku Katlanacak

Çeşme'de Ovacık Sakız Koyunu ve Tarım Festivali gerçekleştirildi Çeşme'de Ovacık Sakız Koyunu ve Tarım Festivali gerçekleştirildi

Fener Alayı, saat 20.30’da Sultan Camii önünden başlayacak ve Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek. Saat 21.00’de ise Cumhuriyet Meydanı’nda ünlü sanatçılar Gülben Ergen ve Oğuzhan Koç’un muhteşem konserleri izleyicilerle buluşacak. Kurtuluş coşkusunu Manisa’da en üst seviyede yaşayacaklarını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 101’inci yıldönümü coşkusunu hep birlikte yaşayacağız. Tüm hemşehrilerimizi 8 Eylül Cuma günü gerçekleştirilecek resmi kutlama törenlerine ve saat 20.30’da düzenleyeceğimiz fener alayı ile 21.00’de düzenleyeceğimiz Gülben Ergen ve Oğuzhan Koç halk konserine davet ediyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi