Son günlerde gündemde sürekli olarak ismine rastladığımız isimlerde birisi olarak karşımıza Banu Parlak çıkıyor. Bizde sizler için kendisi hakkında çok fazla sorulan ve az bilinen konulara değinmek istedik. İşte Banu Parlak hakkında ki tüm detaylar sizlerle...

Banu Parlak kimdir aslen nereli? Banu Parlak hangi partiden? Banu Parlak Kürt mü Alevi mi?

Banu Parlak 1987 yılında doğmuş yani şuan 37 yaşında olan bir pop müziği şarkıcısıdır. Banu Parlak yaşamını şuanda İstanbul gibi şehirlerde geçiriyor olsa da kendisi aslen Kastamonu doğumludur.

Banu Parlak'ın tanınırlık kazanması yaklaşık 2016 yılına kadar dayanıyor. Sosyal medya üzerinden söylediği şarkılar ile dikkat çekmeyi başaran asıl patlamayı yine bu şekilde yapmıştır.

2016 yapımcıların dikkatini çeken Banu Parlak Narin Yarim şarkısını çıkarmış ve dönemin pop listelerinde yerini almıştır.

Banu Parlak'ın bu denli ünlü olmasında doğum yaptıktan sonraki paylaşımlarınında dikkat çekmesi önemli bir rol oyunuyor.

Banu Parlak 2017 yılında Okan Öztürk ile evlenerek birkez daha magazin gündeminin radarına girmeyi başarmıştır.

Aslen Rizeli olan Okan Öztürk ile evliliği çokta uzun sürmeyen Parlak 2018 yılında Mart ayında Öztürk ile yollarını ayıracağını duyurmuş ve boşanmıştır.

Bu evlilikten bir kız çocukları dünyaya gelen Parlak'ın kızı ile yaptığı paylaşımlarda sosyal medyada oldukça fazla ilgi görmüştür.

Banu Parlak Kimdir Aslen Nereli Banu Parlak Hangi Partiden Banu Parlak Kürt Mü Alevi Mi 1

Banu Parlak müzisyenliğin yanı sıra güzellik merkezi sahibi bir iş kadını olarakta karşımıza çıkıyor. İşte Banu Parlak'ın güzellşk merkezi hakkında bilmeniz gerekenler...

Bursa, Kayseri ve İstanbul'da birçok şubesi bulunan Banu Parlak güzellik merkezi müşterilerine şu metinle kendisini tanıtıyor;

Banu Parlak Güzellik Merkezi, güzellik ve sağlık sektöründe önde gelen bir isim olarak, her bireyin benzersiz ihtiyaçlarına özel, kişiye özel hizmetler sunmaktadır. Tecrübeli ekibimizle, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

İzmir marşını kim yazdı? Hikayesi ne? Çalıntı mı? İzmir marşını kim yazdı? Hikayesi ne? Çalıntı mı?

Sağlık ve güzellik amaçlarınıza ulaşmanızda yardımcı olmak adına, en son teknolojiyi ve en etkili tedavi yöntemlerini kullanıyoruz. Bölgesel incelme, kilo verme ve cilt bakımı konusunda uzmanlığımızla, sizlere en iyi sonuçları sunmayı hedefliyoruz. Enzimatik liposuction gibi yenilikçi tedavilerle, estetik ve vücut şekillendirme hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Banu Parlak Kimdir Aslen Nereli Banu Parlak Hangi Partiden Banu Parlak Kürt Mü Alevi Mi 2

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Banu Parlak Güzellik Merkezi’nde, her müşterinin kendini değerli ve özel hissetmesini sağlamak bizim için birincil önceliktir. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, size adım adım rehberlik ederek, sıcak ve dostane bir ortamda hizmet vermekteyiz.

Güzellik ve sağlık ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunarak, kendinize olan güveninizi pekiştirmenize ve potansiyelinizi en üst düzeye çıkartmanıza yardımcı olmaktayız. Banu Parlak Güzellik Merkezi’nde, sizlere en iyisini sunma konusunda kararlıyız.

Güzellik ve sağlık yolculuğunuzda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyarız. Banu Parlak Güzellik Merkezi’nde hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak için bizimle iletişime geçin. Sizleri ağırlamak için heyecanlanıyoruz.

Banu Parlak Kimdir Aslen Nereli Banu Parlak Hangi Partiden Banu Parlak Kürt Mü Alevi Mi 3

Kaynak: Hatice Zeybek