Khaby Lame kimdir hangi ülkede yaşıyor? Khaby Lame hangi dine mensup? Khaby Lame kimdir hangi ülkede yaşıyor? Khaby Lame hangi dine mensup?

Geçtiğimiz günlerde taksici Oğuz Erge, soğuktan korumak için aracına aldığı kişi tarafından arkasından vurulup öldürülmesiyle gündem bomba gibi düşmüştü. Bu cinayetin sonrasında Aydın’da bir başka skandal yaşandı. Erge’nin doğduğu yer olan Aydın’da yaşlı bir kadın, taksisine bindiği şoföre korkunç hakaret ve tehditler etti. Sosyal medyada gündem olan Aydın'da taksiciyi tehdit eden kadın kim? İşte herkesin konuştuğu Aydın Taksici tehdit videosu.

Efeler’de meydana gelen bu skandal olayda kadın yolcu, “Taksi içindeki güvenlik kamerasına takılan görüntülerde, müşterinin şunları söylediği duyuldu: “Bende silah yok, adamların üstünde silah var. Sonra ateş ediyorlar, sen ne yapıyorsun? Beni sorun çıkarma, burası Ankara mı? Senin gibi taksicileri arkadan vuruyorlar ya, vursunlar. Senin gibi tipleri vursunlar.” dedi. Görüntüler sonrası  Vatndaşlar, Aydın'da taksiciyi tehdit eden kadın kim sorusunun yanıtını ararken, vatandaşlar görüntülerdeki kadın için yargının harekete geçmesini bekliyorlar.

Aydın Taksici tehdit videosu

Editör: Enes Kocatürk