Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Avni Gemicioğlu Caddesi’nde 2. etap prestij cadde çalışmaları bitmek üzere. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Daire Başkanları Kurtuluş Kuruçay ve Uğur Topkaya ile birlikte devam eden yol çalışmalarını yerinde  inceledi. Cadde üzerindeki esnaf ve vatandaşlara bilgi veren Öztozlu, yenilenen caddenin hayırlı olmasını diledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Avni Gemicioğlu Caddesi’nde 2. etap prestij cadde projesini sürdürüyor. Projenin ilerleyişini takip etmek için Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya ve teknik ekip caddede incelemeler yaptı. Öztozlu, asfalt ve aydınlatma çalışmalarının devam ettiği caddede esnaf ve vatandaşlarla da görüştü. Öztozlu, caddenin yeni halinin Manisa’ya değer katacağını ve hayırlı olmasını diledi.

Daire Başkanları Çalışmalar Hakkında Bilgiler Aktardı

Yüksekova’da Dağ Keçileri şov yaptı Yüksekova’da Dağ Keçileri şov yaptı

Avni Gemicioğlu Caddesi 2. Etap prestij projesinde yaptığı incelemelerden sonra açıklama yapan Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “Avni Gemicioğlu Caddemizin devamında Barış Manço Meydanı ve Kenzi Caddesi Kavşağına kadar olan kısımda asfalt çalışmalarına başladık. Avni Gemicioğlu Caddesi ile İbrahim Gökçen Bulvarının kesiştiği noktada yine Avni Gemicioğlu Caddesi ile Kenzi Caddesinin kesiştiği noktaya kadar olan kısımda çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayıp, vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı amaçlıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde şehir merkezinde prestij cadde çalışmalarımız devam edecek. MASKİ Genel Müdürlüğümüzün çalışmalarına müteakip, biz de Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya da, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde 17 ilçede prestij cadde yapımlarına hızla devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Avni Gemicioğlu Caddesi’nde başlatmış olduğumuz 2. etap prestij cadde çalışmasında sona geldik. Artık asfalt dökümündeyiz. Birkaç güne kadar çalışmalar tamamlanacak. Kenzi Caddesi ile İbrahim Gökçen Bulvarı arasında kalan kısımda öncelikle kaldırımlarımızı yaptık, burada Salihli’deki Beton Boru ve Büz Fabrikası’nda kendi ürettiğimiz taşları kullanıyoruz. Aydınlatma direklerimizin montajını tamamlamak üzereyiz. Aynı zamanda burada bulunan Barış Manço Meydanı’nda da yenilemelerimizi yaptık. Burada insanların gündüz ve gece, ışıl ışıl parlayan caddelerinde rahat vakit geçirebilecekleri bir meydan kazandırdık. Meydana oturma gruplarını ve çöp kovalarını da koyduktan sonra hizmete sunacağız. Manisalı hemşerilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi