TV8 Ekranlarında yayınlanan ve vatandaşlar tarafından çokça seviklen Aşka düşman dizisi yeni bölümleri çekilecek mi merak ediliyor.  TV8 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Aşka düşman yeni bölümleri çekilecek mi? Aşka Düşman neden yayınlanmıyor? 2 Şubat 2024 Aşka düşman neden yok Aşka düşman yeni bölümleri olacak mı? İşte detaylar...

Aşka Düşman, TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan bir romantik komedi dizisidir. Aşkı yasaklayan bir anneyle büyüyen İnci’nin Uygar’la yaşadığı aşk macerasını konu alır. İnci ve Uygar, Bahriye ve Mahur’un engellerini aşarak mutlu olabilecekler midir? Yoksa bu aşkın sonu hüsran mıdır? Dizinin ilk bölümü 4 Ocak 2024 tarihinde seyirciyle buluştu ve çok beğenildi. Dizinin son bölümü ise 26 Ocak 2024 tarihinde yayınlandı. 2 Şubat tarihinde yeni bölümü yayınlanması beklenen diziyi yayın akışında göremeyen vatandaşlar, Aşka düşman yeni bölümleri çekilecek mi? Aşka Düşman neden yayınlanmıyor? Aşka Düşman devam edecek mi? Aşka düşman yeni bölümleri olacak mı? Sorularının cevabını araştırıyor. Aşka Düşman dizisi ile ilgili olarak resmi bir açıklma henüz gelmedi fakat, dizinin önümüzdeki haftalarda yeni bölümlerinin çekileceği ve devam edeceği öngörülüyor. 

Dizide, Nazan Kesal, Cem Yiğit Üzümoğlu, Buse Meral, Ebru Aykaç, Merve Nur Bengi, Bedia Ener ,Barış Aytaç ,Esra Ruşan, Bihter Dinçel, Sermet Yeşil gibi isimler yer alıyor.

Seda Sayan aslı kim? Kaç yaşında? Aslen nereli? Ne iş yapıyor? Seda Sayan aslı kim? Kaç yaşında? Aslen nereli? Ne iş yapıyor?

Editör: Enes Kocatürk