Kanal D ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın dün yayınladığı bölüm çok özeldi. Depremzedeleri hatırladığımız bölüm, izleyicileri duygulandırdı.

Arka Sokaklar dizisi hakkında merak edilen sorulardan biri de Arka Sokaklar Birce diziden ayrılıyor mu? işte detaylarıyla haberimizde açıkladık...

Arka Sokaklar son bölümde neler oldu?

Dün yayınlanan Arka Sokaklar dizisini kaçıranlar neler olduğunu merak ediyor.  Arka Sokaklar 663. Bölümde depremzedelerin yardımına koşan ekip, bir çocuk kaçakçılığı olayını ortaya çıkarıyor.

Hatay’da depremde ailesini kaybeden Zeynep, İstanbul’a getirilip bir aileye verilmiştir. Ekibimiz, Zeynep’i dedesiyle buluşturmak için Hatay’a gider.

Arka Sokaklar Birce Diziden Ayrılıyor Mu (5)

Hüsnü adına yatırım fonu kurup esnafları dolandıran Tufan, ekibin operasyonuyla yakalanır. Mehmet’in geçmişte tutukladığı Ramiz, kızı Melek’i aramak için Mehmet’ten destek ister.

Kadir’in eski sevgilisi Özge, yıllar sonra Kadir’in karşısına gelir; ancak, Özge artık eskisi gibi değildir. Yağız’ın annesi, Yağız ve Pınar’ın evlendikten sonra çocuklarıyla birlikte yaşamalarına karşı çıkar. Pınar, kayınvalidesinin hayatlarına karışmasından rahatsız olur.

Arka Sokaklar Birce diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokakların Birce diziden ayrılıyor mu? Merak konusu olmuştu. Bu soru hakkında Sinem Reyhan Kıroğlu instagram'da bir fotoğrafın altına şu şekilde yazdı;

Arka Sokaklar Birce Diziden Ayrılıyor Mu (2)

Canım Birce Yaman. O kadar çok sevdim ki iyiliğin her zaman kazanacağına olan inancını, aşkını en çok şevkatle gösterme gücünü.. Tanıştığımıza çok memnun oldum...
Arka Sokaklar ailesine beni dahil eden ve Birce'yi bana emanet edip, güvenen sevgili @dmedia 'ya Arzu Eğmir'e. Ali Cengiz Deveci'ye ve Gökhan Yıldız'a çok teşekkür ederim.
Değerli yönetmenlerim Orhan Oğuz ve Kerem Saka her dersiniz. öğretiniz için minnettarım. Sevgili ustalarım Zafer Ergin. Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu, senaristimiz Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul, oyuncu arkadaşlarım, kamera arkası ekibimiz, dublaj yönetmenlerimiz. emeği olan herkes, hepinizi çok seviyorum ve teşekkür ediyorumm!
Her sahnemizde bana Birce'yi tamamlatan canım partnerim Hasan Denizyaran. İyi ki sendin. İlk günden itibaren bana olan inancın, desteğin, sabrin, sevgin ve omzun:) için teşekkür ederim. Kadiir Bircee'yi unuuutmaaa ve nooluuur artık yaaralaanmaaa
Hep Arka Sokaklar için büyük bir aile derdiniz. Öyleymiş. Bu büyük ailede var olmak güzeldi. Hoşçakal @arkasokaklarofficial. Daha nice yılların olsun. Ve seninle büyümeye devam edelim.
"Çok seviyorum merkez!"

https://www.instagram.com/p/C3JBbouMbPN/?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Birce sevenleri, üzüntüsünü yaptığın paylaşımların altında belirtmişlerdir.

Arka Sokaklar Birce kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Birce karakterini Sinem Reyhan Kıroğlu canlandırmaktadır.

Sinem Reyhan Kıroğlu kimdir?

İstanbul’da 28 Şubat 1991 tarihinde doğan Sinem Reyhan Kıroğlu, 1.71 metre uzunluğunda, 54 kilo ağırlığında ve Balık burcunda bir oyuncudur. Güzel oyuncu, hayatının tamamını İstanbul’da sürdürmüş ve tiyatro ile uzun yıllar ilgilenmiştir.

Arka Sokaklar Birce Diziden Ayrılıyor Mu

Sakarya Milletvekili Ali İnci öldü mü? Ali İnci sağlık durumu ne? Sakarya Milletvekili Ali İnci öldü mü? Ali İnci sağlık durumu ne?

Romeo’yu Beklerken, Medet, Karda ve Kurabiye Ev gibi oyunlar, oyunculuğunu sergilediği tiyatro oyunları arasındadır. Tiyatroda başarılı performansı sayesinde dizi sektörünün de dikkatini çeken oyuncu, 2019 yılında “Sen Anlat Karadeniz” dizisine katılmış ve ilk kez bir dizide rol almıştır.

Arka Sokaklar Birce Diziden Ayrılıyor Mu (3)

Gelecekte daha çok projeyle karşımıza çıkmasını beklediğimiz oyuncu, Instagram hesabı kullanmakta ve paylaştığı fotoğraflarla çok beğeni toplamaktadır.

Sinem Reyhan Kıroğlu kaç yaşında?

Arka Sokaklar dizisinde Birce karakterini canlandıran Sinem Reyhan Kıroğlu 1991 doğumlu olup, 33 yaşındadır.

Sinem Reyhan Kıroğlu aslen nereli?

Sinem Reyhan, aslen nereli olduğu bilinmemektedir. İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Sinem Reyhan Kıroğlu boy ve kilosu kaçtır?

Kıroğlu, 1.64 cm boyunda olup kilosu yaklaşık 50/55 kilo arasındadır.

Sinem Reyhan Kıroğlu'nun burcu nedir?

Şubat doğumlu Reyhan Kıroğlu, balık burcudur.

Sinem Reyhan Kıroğlu'nun oynadığı dizi ve filmler

  • Arka Sokaklar (2023/2024)
  • Tetikçinin Oğlu (2023)
  • Buğday Tanesi (2022)
  • Orta Kafa Aşk (2021)
  • Sen Anlat Karadeniz (2019)
  • İçten Sesler Korosu (2019)
  • Kaderimin Yazıldığı Gün (2014)
Kaynak: Haber Merkezi