Arabacıbozköy Mahallesinde Kanalizasyon Hattı Döşeniyor

Arabacıbozköy Mahallesinde Kanalizasyon Hattı Döşeniyor (2)

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Arabacıbozköy mahallesinde 300 metrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Mahalle muhtarı Özcan Demirer, “Çalışma ile ihtiyaç olunan bölgedeki kanal altyapısı sıkıntısı giderilecek. Cengiz Başkanımız sorunlarımızı çözüyor” dedi.

Arabacıbozköy Mahallesinde Kanalizasyon Hattı Döşeniyor (3)

Karaağaç’ta 34 Milyonluk Altyapı projesi tamamlanmak üzere Karaağaç’ta 34 Milyonluk Altyapı projesi tamamlanmak üzere

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Akhisar ilçesine bağlı Arabacıbozköy Mahallesi’nde ilave kanalizasyon hattı çalışması başlatıldı.

Yürütülen çalışmalar kapsamında ihtiyaç duyulan bölgeye yapılacak olan 300 metre ilave kanalizasyon hattı çalışmasıyla bölgenin alt yapısı daha sağlıklı hale getirilecek. 

Cengiz Başkanımız sorunlarımızı çözüyor

Arabacıbozköy mahalle muhtarı Özcan Demirer, “Mahallemizdeki ihtiyaç olunan noktada kanal altyapısı gerekiyordu. MASKİ Genel Müdürlüğüne bildirdikten sonra hızlı bir şekilde çalışmalar başladı.

İnşallah bölgedeki kanalizasyon altyapısı sıkıntısı giderilecek. Cengiz Başkanımız sorunlarımızı çözüyor. Emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi