Alaşehir Belediyesi yarıyıl tatilinde çocukları unutmadı. Yarıyıl tatilinin final oyunu coşkuyla izlendi. Alaşehir Belediyesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatilinde çocukları unutmayarak, tatil süresince çocuklara özel etkinlikler düzenledi.

Alaşehirli Çocuklar (2)

Yarıyıl tatilinde  çocuklar için yapılan etkinliklerde, yaklaşık 5 bin çocuk etkinliklere katılarak, tatilde doyasıya eğlendiler.

Tatilde; Yüz Boyama Etkinliği, Tiyatro Gösterimi, Bubble Show, Onur Erol Konseri, Etkinlik Atölyesi, Pandomim gibi bir çok etkinliği Yeşilyurt, Killik, Piyadeler, Kavaklıdere ve Uluderbent gibi büyük mahallelerde etkinlikler çocuklarla buluşurken, son final  gösterisi dün gece Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezinde Onur Erol konseriyle final yapıldı.

Alaşehirli Çocuklar (7)Çocukların sanatçıya eşlik ettikleri konser çocukların coşkulu eğlenceleriyle sona erdi.  Belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’nun da katıldığı etkinlikte başkan çocuklarla sohbet etti, onların istek ve dileklerini dinledi.

Çocuklar başkan Öküzcüoğlu'na teşekkür ettiler. Belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, belediyemiz kültür ve sanat etkinlikleri bünyesinde yarıyıl tatilinde çocuklarımızı unutmadık.

Onlara kültür, sanat, tiyatro ve sinema gibi değişik alanlarda etkinlikler düzenledik. Çocuklarımız etkinliklerle hem eğlensinler hem de kıymetli zamanlarını en iyi şekilde değerlendirsinler istedik, diyen Ökücüoğlu, biz çocuklarımızın daha bilgili ve donanımlı olmasını istiyoruz.

Alaşehirli Çocuklar (5)

Sosyal aktivitelerle onların sosyalleşmesini istiyoruz. Çocuklarımızın küçük yaşlarda toplum içerisine girmesini, toplumda  söz alarak, fikirlerini söyleyebilmelerini amaçlıyoruz.

Alaşehir'de Motosiklet Kazası | 1 Yaralı Alaşehir'de Motosiklet Kazası | 1 Yaralı

"Mutlu çocuk, mutlu şehir" parolasıyla başlattığımız çocuk etkinliklerimiz. Etkinliklerimiz aralıksız olarak devam edecek. Her şey çocuklarımız için" dedi. 

Alaşehirli Çocuklar (4)

Görüntülerde son final gecesi, Onur Erol konserinden görüntüler, çocukların şarkılara eşlik etmesi ve başkanın konuşması yer almaktadır.

Alaşehirli Çocuklar (1)

Kaynak: Hatice Zeybek