Alaşehir'de icradan satılık 10.222m² bağ Alaşehir'de icradan satılık 10.222m² bağ

İlan.gov.tr'de yayınlanan ilan agöre; Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/29 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Satışı istenen taşınmaz tapu kaydına göre 10.285,93 m² tarla vasfında olup, borçlu adına tam hisse ile tescillidir. Taşınmaz tarla vasfında olup, Fiili kullanım olarak keşif tarihinde taşınmaz üzerinde herhangi bir tarımsal ürün ekili veya dikili olmadığı tespit edilmiştir. Yaklaşık 4-5 yıldır tarımsal üretim için kullanılmadığı, sürülmediği anlaşılmaktadır. Taşınmazın toprak yapısı kumlu -tınlı olup, humus oranı düşük düzeydedir. Taşınmaz içi yer yer taşlıdır. Eğim açısından taşınmaz % 10 civarı değişken eğime sahip olup yamaç arazi vasfındadır. Parselin kadastral yola cephesi yoktur. Ancak zeminde zirai araç ve gereçlerin ulaşabileceği yol bulunmaktadır. Parselin sulandığına dair keşif tarihinde herhangi bir emareye rastlanılmamıştır. kuru tarım arazisidir. Parsel Kemaliye mahallesine kuş uçumu 2.1 km, Alaşehir ilçe merkezine ise 14-15 km mesafede bulunmaktadır.
Adresi : Manisa İli Alaşehir İlçesi Kemaliye/Cumhuriyet Mahallesi Ilıca Mevki 249 Ada 10 Parsel Kayıtlı Taşınmaz Alaşehir / MANİSA
Yüzölçümü : 10.285,93 m2
İmar Durumu : Bahse konu Alaşehir İlçesi, Kemaliye/Cumhuriyet Mahallesi 249 ada 10 parsel numarasına kayıtlı
taşınmazın bulunduğu alanda herhangi bir İmar Planı ve Kırsal (Köy) Yerleşik Alan planı bulunmamaktadır.
Kıymeti : 720.015,10 TL

İLAN DETAYI İÇİN TIKLAYINIZ 

Editör: Tuba Aldemir