Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, il genelindeki mezarlıkların tertip, düzen ve temizliğinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması amacıyla gerçekleştirdiği saha kontrollerine, Akhisar ilçesiyle devam etti. Merkez mezarlık ve gasilhane hizmet binasında incelemelerde bulunan İra, ilgili şube müdürleri ve birim sorumlularıyla görüş alışverişinde bulundu.

Akhisar Merkez Mezarlık ve Gasilhane Binasında İnceleme (5)

Doğa tutkunları yağmura meydan okudu:  “yağmur bizi durduramaz” dediler Doğa tutkunları yağmura meydan okudu: “yağmur bizi durduramaz” dediler

İl genelinde mezarlıkların bakımı, onarımı ve temizliği ile ilgili çalışmalarını hassasiyetle sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarda herhangi bir aksaklık yaşanmaması amacıyla gerçekleştirdiği saha kontrollerine de aynı hassasiyetle devam ediyor. Bu kapsamda Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, şube müdürleriyle birlikte Akhisar merkez mezarlığı ve gasilhane hizmet binasında incelemelerde bulundu. İra’ya Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürü Gözde Koç, Planlama Şube Müdürü Ali Eroğlu ve Akhisar Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Murat İpek eşlik etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il genelindeki mezarlıklarda çalışmalarını hassasiyetle sürdürdüklerini ifade eden Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, saha kontrollerinin aralıksız devam edeceğini söyledi. Merkez mezarlık ve gasilhane hizmet binasında incelemelerde bulunan İra, ilgili şube müdürleri ve birim sorumlularıyla görüş alışverişinde bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi