AFŞAR CİNAYETİ ARAŞTIRILIYOR

Sarıgöl Cumhuriyet Savcılığı, iki yıl önce evinin yatak odasında bıçaklanarak öldürülen 72 yaşındaki Kazım Avcı cinayetini araştırmaya devam ediyor.

16:04:01 | 2019-09-04

İlçemizde hayırseverliği ile bilinen 72 yaşındaki Kazım Avcı, iki yıl önce evinin yatak odasında bıçaklanarak öldürülmüştü. Almanya'da uzun yıllar çalıştıktan sonra emekli olan ve 15 yıl önce memleketi Afşar Mahallesi'ne yerleşen Kazım Avcı, iki yıl önce eşi Cemile Avcı'nın bir yakınının düğününe gidip evde yalnız kaldığı sırada bıçaklanarak öldürülmüştü. Cinayeti işleyen kişi veya kişilerin yakalanması için, Sarıgöl Cumhuriyet Savcılığı ve İlçe Jandarma Komutanlığı Kazım Avcı’nın evinde tekrar incelemelerde bulundu. Soruşturmanın genişletilerek devam ettiği bildirildi.

 Acılı Eş Cemile Avcı; “Katil bulunsun”

Cinayete kurban giden Kazım Avcı’nın eşi Cemile Avcı, olayı yakından takip eden Sarıgöl Cumhuriyet Savcılığı ve Jandarmaya Komutanlığı’na teşekkür ederek; “Eşimin katilinin bulunmasını istiyorum. Savcımız ve Jandarma olayı sıkı bir şekilde takip ediyor. Kendilerinden Allah Razı olsun” dedi.
ETİKET :  Sarıgöl Haber Cinayet Kazım Avcı Afşar Mahallesi

Tümü