Alaşehir'li Sevgi Bozbay Eker, ofis açılışını dostları ile birlikte kutladı. Eker, 'Sigortacılıkta yaşam Güvenceniz' sloganı ile faaliyetlerine yeni ofisinde de devam edeceğini  açıkladı.

Alaşehirli Iş Kadınıı (1)-1

Alaşehir Turizm Alanında da Dünya Listesine Girdi Alaşehir Turizm Alanında da Dünya Listesine Girdi

Sevgi Eker, ofis açılışında; dünyada ve Türkiye'deki değişen iklim şartları, yaşadığımız doğal afetler ve ileri teknoloji ile bağlantılı sigortacılığın ekonominin baş aktörleri arasında sayıldığını ifade etti. 

Sevgi Bozbay Eker, 'Bozbay Sigorta' olarak kişi ve şirketlere özel sigorta paketleri sunduklarını sözlerine ekledi.  Bozbay, sigortacılığın anlamı ve hayatımızdaki yerini şu ifadelerle anlattı.

Alaşehirli Iş Kadınıı (2)

"Sigorta yaptırmanız hem canınızın hem de malınızın güvenliğini bir noktada koruma altına almanız anlamını taşır. Karşı karşıya kalabileceğiniz risk alanlarına bağlı olarak farklı kategorilerde sigorta çeşitleri bulunmaktadır.

Alaşehirli Iş Kadınıı (3)

Sağlığınız için değişiklik gösterebilen teminatlarda sağlık sigortaları, eviniz ya da eşyalarınız için konut sigortası, aracınızı güvence altına alan kasko veya trafik sigortası ile farklı risklere karşı önleminizi en başında alabilirsiniz.

Alaşehirli Iş Kadınıı (4)

Sigorta sayesinde hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşabileceğiniz giderleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Anlaşmaya varacağınız poliçenize göre, pek çok masraftan kurtulabilir ya da masrafın sadece bir bölümünü ödeyerek bütçenizi koruyabilirsiniz.

Sigortanız sayesinde herhangi bir kayıp yaşamadan güvencenizi alarak, içiniz rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza karşılık verec

Kaynak: Hatice Zeybek