Sosyal medya platformlarında tanınan isimlerden biri haline gelen İnstagram'da milyon takipçisi olan isim Adam W yani Adam Waheed'in hayatı ve biyografisi araştırılıyor. İşte ayrıntılar...

Adam W kimdir?

Adam W'nin kim, nereli kaç yaşında olduğu sıkça araştırılıyor.  29 Ekim 1992'de California, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğan "AdamW" olarak bilinen Adam Waheed, tüm sosyal platformlarda kendi içeriğini gerçekleştiren, yazan, yöneten ve üreten elit bir komedyen/içerik yaratıcısıdır.

En çok 7 milyondan fazla takipçi topladığı Instagram hesabıyla tanınmasına rağmen , medya erişimini etkileyici bir şekilde genişleterek Y kuşağı gençlerinin yeni materyallerini Twitter ve  Facebook gibi diğer sosyal platformlar aracılığıyla görüntüleyebilmesini sağladı  . Hızlı büyümesi internette bir milyarın üzerinde görüntülemeye ulaştı ve sonuçta T-mobile, Old Spice, Adidas, VH1 ve Lyft gibi markalarla büyük ortaklıklar kurmasını sağladı.

Adam W Kimdir Nereli Kaç Yaşında (2)

Adam, 2016 yılında Los Angeles'a taşındı ve orijinal içerik oluşturmaya karar vermeden önce beş ay boyunca asistanlık işlerinde çalıştı. Waheed, 2016’da Los Angeles’a yerleşti ve beş ay asistan olarak çalıştıktan sonra kendi komedi videolarını yapmaya başladı. Instagram’da paylaştığı skeçleri, WorldStarHipHop ve Ludacris gibi ünlü isimler tarafından fark edildi ve çok popüler oldu. Waheed, özgün, eğlenceli ve herkesin kendini bulabileceği içerikler üretiyor. En sevilen serisi, Waheed’in bir kadına ilginç hediyeler verdiği “No Standards” adlı skeçler.

Adam W Kimdir Nereli Kaç Yaşında

Bu skeçlerde bir fil, bir bando ve daha birçok şey görebilirsiniz. Seri toplamda 125 milyon izlenme aldı. Waheed, Lele Pons, Hannah Stocking, King Bach, DeStorm Power, Amarie Lee ve Naphil Hitson gibi diğer sosyal medya fenomenleriyle de çalıştı. Waheed, ileride hem geleneksel medyada hem de sosyal medyada daha fazla içerik üretmeyi ve yayınlamayı hedefliyor. Waheed, şimdiye kadar Kevin Hart’ın LOL Network, No Labels ve Convict Cuisine adlı iki şovunda da rol aldı.

Sıkça Sorulan Sorular

Adam Waheed kaç yaşında?

1992 doğumlu olan Waheed 32 yaşındadır.

Türkiye'nin en zengin kadını Semahat Sevim Arsel kimdir? Semahat Arsel serveti kime kaldı? Türkiye'nin en zengin kadını Semahat Sevim Arsel kimdir? Semahat Arsel serveti kime kaldı?

Adam Waheed'in boyu kaç?

Adam 1.88 metre boyundadır.

Adam Waheed evli mi?

Adam Haley adında bir kadınla beraber yaşamaktadır. Fakat evli olup olmadıkları bilinmemektedir.

Kaynak: Haber Merkezi