Samsun'un en pahalı ve ucuz ilçesi hangisi? Samsun'un en pahalı ve ucuz ilçesi hangisi?

Gökhan Abur'un ani vefat haberi, NTV Ana Haber'de izleyicilerle paylaşıldıktan sonra, kısa süre içinde sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Abur'un kaybı, televizyon dünyasının ve müzik camiasının sevilen bir ismini kaybetmenin üzüntüsünü taşıdı.

Haberin duyurulmasının ardından, birçok ünlü isim Abur'a olan üzüntülerini dile getirdi. Özellikle şarkıcı Neco, Gökhan Abur ile yakın dostluklarının olduğunu ve birlikte "Biz Kargalar Kafeste" adlı müzik projesinde çalıştıklarını belirterek duygusal bir açıklama yaptı. Neco, "O kadar iyi bir insandı ki... İstanbul beyefendisiydi kendisi. Böyle bir arkadaşı kaybetmek hüzünlendiren şeydir" dedi.

Gökhan Abur Kimdir?

Gökhan Abur'un hayatını kaybetmesi, birçok kişi tarafından "Kimdi?" sorusunu gündeme getirdi. İşte Gökhan Abur'un hayatı ve kariyeri hakkında daha fazla bilgi:

Gökhan Abur, İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Yüksek Mühendisliği bölümünden mezun bir isimdi. Kariyerine Kandilli ve Deprem Araştırma Enstitüsü Meteoroloji Bölümü'nde devam etti ve uzun yıllar boyunca bu kurumda görev aldı. 2003 yılında Kandilli'den emekliye ayrıldıktan sonra televizyon dünyasına adım attı.

Son yıllarda Gökhan Abur, NTV'de hava durumu sunuculuğu yaparak televizyon kariyerini sürdürdü. Televizyon ekranlarında sergilediği samimi ve bilgilendirici sunumuyla izleyicilerin sevgisini kazandı.

Gökhan Abur'un Meteoroloji alanındaki başarısı kadar müziğe olan tutkusu da bilinirdi. Kendisi müzikle de uğraşan bir sanatçı olarak tanınıyordu ve 14 plak kaydı bulunuyordu.