OTT dünyasında çok ses getiren en yeni K-drama A Shop For Killers, ilk sezonunu 7 Şubat 2024'te büyük bir patlamayla tamamladı. Sürükleyici bir hikaye ve büyüleyici sonla hayranlar A Shop For Killers 2. sezonu merakla bekleniyor. Peki A Shop for Killers 2 sezon olacak mı ne zaman? İşte ayrıntılar...

Yasak Krallık (Forbidden Kingdom) filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi? Yasak Krallık (Forbidden Kingdom) filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman çekildi?

A Shop for Killers 2 sezon olacak mı ne zaman?

Başka bir sezonun, hatta A Shop For Killers'ın birden fazla sezonunun gelme olasılığı heyecan verici bir şekilde belirirken, Disney Plus  henüz ikinci sezonu resmi olarak duyurmadı.

Ancak onayın olmayışı olasılığı kasvetli hale getirmiyor. 1. sezonun son bölümü 7 Şubat'ta yayınlandı ve yayın platformuna yeni eklenen bir bölüm oldu. Dolayısıyla 2. sezonla ilgili bir karar hala beklemede olabilir ve yakın zamanda bir ses duyulabilir. Disney muhtemelen herhangi bir resmi beyanda bulunmadan önce konunun esasını ve dikkate alınması gereken hususları tartıyor.

A Shop For Killers 2 Sezon Olacak Mı Ne Zaman (1)

Üstelik 2. sezonun gerçekten gerçekleşebileceğine inanmak için zorlayıcı nedenler var. A Shop For Killers, Kang Ji-young'un bir serinin parçası olan Sarinjaui Syopingmol ( Katilin Alışveriş Merkezi'ne çevrilen) romanına dayanmaktadır. Dizi ilk kitaptan alınmış olsa da kaynak materyalin devamı da var. Pek çok okuyucu, ilk kitabın karakterlere giriş niteliğinde olduğunu ve sonraki ciltlerde başka maceraların beklendiğini öne sürdüğünü belirtti.

Bu nedenle, A Shop For Killers'ın 2. sezonunun geleceği , özellikle mevcut anlatı derinliği ve daha fazla keşif potansiyeli göz önüne alındığında umut verici görünüyor.

A Shop for Killers 2. sezon konusu 

K-dramasının ilk sezonu dramatik bir şekilde sona yaklaşırken, 2. sezonda sahne daha da yoğun ve sürükleyici bir anlatıma hazırlanıyor. Jeong Jin-man'ın ( Lee Dong-wook ) şok edici geri dönüşüyle ​​birlikte, onun hakkında sorular ortaya çıkıyor. sözde intihar ve ölümünün gerçek koşulları merkezde yer alıyor. İzleyiciler, katilin kimliği ve Murtherhelp'in içinde saklanan sırlar hakkında daha fazla açıklamayı sabırsızlıkla bekliyor.

Ayrıca polis soruşturmasıyla yeni kanıtlar gün yüzüne çıktıkça, yetkililer esrarengiz alışveriş merkezinin ve onun uğursuz operasyonlarının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya adım adım yaklaşıyor.

A Shop For Killers 2 Sezon Olacak Mı Ne Zaman

Bununla birlikte, Kang Ji-young'un romanının devamı, Ji-an'ın, gizemli ölümü anlatıya yeni bir entrika katmanı ekleyen merhum arkadaşı Da-na ile olan karmaşık ilişkisine bir bakış sunuyor. Ji-an, Murtherhelp'in sırlarını daha derinlemesine araştırırken geçmişi ve Jin-man ile bağlantısı hakkında şok edici gerçekleri keşfeder.

A Shop For Killers 2 Sezon Olacak Mı Ne Zaman (2)

Yeniden bir araya gelmeleri, daha derin bir komployu açığa çıkararak adamın gerçek niyetini ve onu korumaya olan bağlılığının boyutunu ortaya çıkarır. A Shop For Killers'ın ikinci sezonunda birlikte tehlikeli sularda yol alırken, eski düşmanlarla yüzleşirken ve hayatta kalmak için beklenmedik ittifaklar kurarken görülebilirler.

A Shop For Killers'in 2. sezonunun kadrosunda kimler olabilir?

Disney Plus şovuna ikinci sezon için yeşil ışık yakılırsa hayranlar, Jeong Ji-man rolünde Lee Dong-wook, Jeong Ji-an rolünde Kim Hye-jun, Lee Seong-woo rolünde Seo Hyun-woo gibi orijinal kadronun geri dönüşünü bekleyebilirler. jo, Be-il rolünde Jo Han-sun , Jeong-min rolünde Park Ji-bin, Min-hye rolünde Geum Hae-na ve diğerleri.

Şu an itibariyle A Shop For Killers 2. sezonu için resmi bir yayın tarihi veya onayı bulunmuyor . Yenileme durumu beklemede olduğundan hayranların yayın tarihi ve fragmanla ilgili güncellemeleri beklemesi gerekecek. 

Kaynak: Haber Merkezi