Hayalleri süsleyen iş ilanı, Britanya’nın Karayipler’deki Virjin Adaları’ndan birine göz kulak olacak ve bakımını üstlenecek, ayrıca adanın bir inşaat alanından lüks bir cennete dönüşmesinin reklâmını üstlenecek. İşte ayrıntılar...

Ekonomim gazetesinin, İngiliz Daily Mail gazetesine dayandırdığı habere göre, tam zamanlı "influencer" çift ocak ayında bu gizli adaya gidecek ve sosyal medyada milyarder iş insanının "oyun sahası"nda yaşamaya ilişkin deneyimlerini sosyal medyada paylaşacak.İnternet üzerinden yayınlanan ilana göre; başvuruda bulunanlar adanın sahibinin medya ekibi tarafından değerlendirilmek üzere bir TikTok videosu da göndermek durumunda. 

5.5 milyon tl maaşla adada yaşar mısınız İşte detaylar (3)

Adanın satış açıklanana kadar ismi saklanacak

Kış uykusuna yatamadı sinirini mezardan çıkardı Kış uykusuna yatamadı sinirini mezardan çıkardı

Hem adanın hem de yeni sahibinin ismi satış açıklanana kadar gizli tutulacak. Fakat Richard Branson ve Google'ın kurucu ortağı Larry Page'in adaları yakınlarda bulunuyor.

En iyi adayların lüks otelcilik konusunda "son derece deneyimli" olması gerekli. Ayrıca, proje tamamlandığında yatırımcıların ve misafirlerin 2024 yılı sonundan önce gelmesi için arazideki tesislerin ve etkinliklerin işletilmesini yönetmekle görevlendirilecek.

5.5 milyon tl maaşla adada yaşar mısınız İşte detaylar (2)

İşçi bulma ajansından Ralph Dunn, 160 bin Sterlin maaşlı işin çifte “adayı kendilerinin kılma” fırsatı verdiğini iddia ediyor. Dunn, şaka yollu, ideal adayları bulmakla görevli olmasaydı kendisinin de bu pozisyona başvuracağını söyledi.

5.5 milyon tl maaşla adada yaşar mısınız İşte detaylar (1)

Kaynak: Haber- Hatice Zeybek