TV8 ekranlarında hafta içi hergün izleyici ile buluşan Yemekteyiz yarışmasında yarışmacıların aldığı puanlar merak konusu olmaya devam ediyor. 29 Ocak 2024 gününün yarışmasını olan Fatma'nın da aldığı puan şuan internet ortamında en çok aratılanlar arasında yerini almış durumda. 

Bizde sizler için Fatma'nın aldığı puanı paylaşıyoruz. İşte detaylar...

29 Ocak 2024 Zuhal Topal ile Yemekteyiz Fatma kaç puan aldı?

Zuhal Topal ile Yemekteyiz de bu hafta Fatma, Gizem, Gökçe, İsmet ve Nedim yarışıp büyük ödülün sahibi olmaya çalışacak.

Zuhal Topal ile Yemekteyizin bu haftasının ilk yarışmacısı olarak Fatma karşımıza çıkıyor. Fatma diğer yarışmacıların karşısına ana yemek olarak Pirzola ve Keşkek yemeklerini sunarak çıkıyor. 

29 Ocak 2024 Zuhal Topal Ile Yemekteyiz Fatma Kaç Puan Aldı (1)

Yaraışmacılardan yüksek puan almak adına tüm hünerlerini sergileyen Fatma Kuzu Pirzola ve Keşkek yemekleri ile büyük eleştiriler alıyor. Özellikler erkek yarışmacılar olan Nedim ve İsmet Fatma'ya çok sert şekilde eleştirilerde bulunuyor. 

29 Ocak 2024 Zuhal Topal Ile Yemekteyiz Fatma Kaç Puan Aldı

Pamela Salem kimdir? Pamela Salem neden ve kaç yaşında öldü? Pamela Salem kimdir? Pamela Salem neden ve kaç yaşında öldü?

Bu eleştiriler esnasında Zuhal Topal'ın da yarışmacılara uyarılarda bulunması dikkat çekiyor.

İŞTE YEMEKTEYİZ FATMA'NIN YARIŞMACILARDAN ALDIĞI PUANLAR İSE ŞÖYLEDİR;

  • Nedim:
  • İsmet:
  • Gizem:
  • Gökçe:

Yemekteyiz puan durumu nasıl oldu? Yemekteyizi kim kazandı? Yemekteyiz Fatma kaç puan aldı gibi sorular Yemekteyiz izleyicileri tarafından sık sık aratılanlar araasında yer alıyor. Bizde Zuhal Topal'la Yemekteyiz 29 Ocak yarışmacısı Fatma'nın aldığı puanları yarışmanın bölümüm biter bitmez sizlerle paylaşacağız.

İŞTE YEMEKTEYİZ 29 OCAK 2024 YARIŞMACISI FATMA'NIN BÖLÜMÜNÜN FRAGMANI SİZLERLE...

Kaynak: Haber Merkezi