G-78LS550PWZ 

Sarıgöl’de 1.4 gr Metamfetamin ve Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi


Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından İlçede gerçekleştirilen son uyuşturucu operasyonlarında 1.4 gr Metamfetamin (kristal) ve uyuşturucu madde ele geçirildi ve bir kişi gözaltına alındı.
Sarıgöl’de 1.4 gr Metamfetamin ve Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi

İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği tarafından, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, aracılık eden, kullanan veya bulunduran şahıslara yönelik 13.04.2021 tarihinde yapılan operasyonda, Y.C. isimli şahsın üzerinden 1.4 gr Metamfetamin (kristal) ve uyuşturucu maddeyi kullanmaya yarayan aparat ele geçirildi.

Y.C. isimli zanlıya, kullanmak İçin uyuşturucu veya uyarıcı madde bulundurmak, satın almak veya kabul etmek suçundan adli işlem yapıldı. Zanlının sorgusu yapıldıktan sonra Polis Merkezi Amirliği’nden salındı.

Şahıs ile ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü, Sarıgöl Halkının huzur ve güvenliği için suç ve suçlularla mücadeleye aralıksız devam edeceklerini belirtti.Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar