SARIGÖL CUMHUR İTTİFAKI DEDİ

09:53:56 | 2019-04-01

Sarıgöl’de  31 mart yerel seçimlerin de Cumhur ittifakı adayı olarak gösterilen mevcut belediye başkanı Necati Selçuk seçimden zaferden çıktı.

Sarıgöl’de 107 sandıkta 28.447 seçmen sandık başına gitti. Katılımın yüksek olduğu seçimler sonunda Sarıgöl Belediye BaşkanI ve Cumhur ittifakı adayı Necati Selçuk resmi  olmayan sonuçlara göre  13.040 oy alarak tekrar Sarıgöl Belediye Başkanı seçildi.

Sarıgöl Belediyesi önünde bir araya gelen AK Partili ve MHP’liler coşku içersinde kazanılan seçim zaferini kutladılar.Belediye önünde havai fişeklerin atılmasından sonra bir konuşma yapan Sarıgöl AK Parti İlçe Başkanı Erdoğan Büyükdinç’’Birlikte cumhur ittifakı olarak kazandık. Hepinize teşekkür ederim’’dedi. Kutlama törenine bir koşuşma yapan Sarıgöl MHP İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı’’Sarıgöl’e daha güzel hizmetler gelecek, Sarıgöl, Manisa ve Ankara el ele oldu. Destekelriniz için çok teşekkür ederim’’ dedi.

‘’Bizler hizmet verdik, onlar çamur attılar’’

Selçuk konuşmasında’’Sizleri tüm kalbimle kutlarım. Soğuk demeden, çamur demeden her gittiğim mitinglerde beni yalnız bırakmadınız. Desteklerinizi boşa çıkarmadınız. Çalışmalarımız çamur attılar, ama Allah büyüktür diye sabrettim. 31 Martta gereken cevabı verdiniz. Hep birlikte bu günlere geldik. Seçim boyunca bizleri yalnız bırakmayan AK Partili kardeşlerimi de çok teşekkür ederim. Bizlere oy veren vatandaşlarımı da kutlarım. Sarıgöl artık, hizmetler için daha çok çalışacağım. Sarıgöl, Manisa ve Ankara el ele olunca hizmetler 35 mahallemize gelecek.’’dedi.

Konuşmanın ardından meydan dolduran kalabalık Sarıgöl Belediye önünden  AK Parti İlçe Lokaline giderek burada da kutlamalara devam etti.

Sarıgöl’de resmi olmayan seçim sonucu;

1:Necati Selçuk (Cumhur İttifakı) : 13.040  %52.29

2:Emrah Eroğlu (Millet İttifakı): 11.405      %45.73

3:Mustafa Erdem(Vatan Partisi): 212          %0.85

4:Şakir Fatih Güner(Saadet Partisi):170       %0.68

5:Hayrettin Acar(Bağımsız Türkiye Partisi):113   %0.45

 
ETİKET :  sarıgöl seçim sarıgöl seçim sonuçları

Tümü