ÖĞRENCİLER MASAL KAHRAMANLARINI SEVDİ

Sarıgöl 4 Eylül İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından okulu giriş salonundaki tüm duvarlara masal kahramanların resimleri asıldı.

10:24:19 | 2019-02-22

Sarıgöl 4 Eylül İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından okulu giriş salonundaki tüm duvarlara masal kahramanların resimleri asıldı. Hazırlanan masal kahramanlarının tabloları öğrenciler tarafından çok sevildi. Sarıgöl 4 Eylül İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Hafize Keskin önderliğinde okulun giriş salonundaki duvarlarını süsleyen masal kahramanları sayesinde çocukların okulu benimsemesi dikkat çekiyor. Tablolar ile öğrencilerin masal kahramanlarını öğrendiklerini ve okula daha azimli geldiklerini belirten Okul Aile Birliği Başkanı Hafize Keskin; "Okulumuzdaki öğrencilerimizin okullarına daha severek gelmeleri ve masal kahramanlarını tanıma yönünden giriş salonundaki duvarlarımızı masal kahramanlarımızın resimleri ile kapladık.Öğrencilerimiz her sabah masal kahramanlarına bakarak dersler giriyorlar. Mutlu oluyorlar" dedi.
Farkındalık yarattık
Etkinlik hakkında açıklamada bulunan Sarıgöl 4 Eylül İlkokulu Müdürü Adem çelik, okul aile birliği tarafından yaptırılan çalışmanın faydalı olduğunu belirterek; "Çocuklarımız okula geldiğinde onları masal kahramanları karşılıyor. Çocuklarda ayrı bir heyecan yaşatmakta. Kahramanların yaşadığı mücadeleleri bilen öğrenciler, onlar kadar başarılı olmak için daha gayreli oluyorlar. Derslerini daha iyi takip ediyorlar" dedi.
ETİKET :  Sarıgöl haber 4 Eylül İlkokulu Masal Kahramanları Adem Çelik

Tümü