G-78LS550PWZ google-site-verification: googlebcd5998d306cf26d.html 

BAŞKAN SELÇUK'TAN AK PARTİ'YE İTTİFAK ZİYARETİ


MHP Sarıgöl Belediye Başkan adayı Necati Selçuk, AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek seçim çalışmalarına resmen başladı.
BAŞKAN SELÇUK'TAN AK PARTİ'YE İTTİFAK ZİYARETİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) arasında kurulan Cumhur İttifakı'nın Sarıgöl'deki MHP'li Belediye Başkan adayı Necati Selçuk, AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek çalışmalara resmen başladı.
Sarıgöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Sarıgöl'deki Belediye Başkan adayı Necati Selçuk, MHP sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Kuruca ve belediye meclis üyeleri ile birlikte AK Parti Sarıgöl İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Erdoğan Büyükdinç ve partililer tarafından karşılandı.
Toplantıda konuşan AK Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Erdoğan Büyükdinç , "Bizler, iki genel başkanın bir araya gelmesiyle ortaya koyduğu Cumhur ittifakını Sarıgöl AK Parti İlçe Teşkilatı ve Milliyetçi Hareket Partisi İle birlikte Sarıgöl belediye başkan adayımızı benimsiyoruz. Ve sonuna kadar da destek olacağız. İnşallah 31 Mart seçimleri öncesi herhangi bir şey ayırt etmeden, ‘ama, dahi’ demeden hem seçmenlerimiz bizlere oy verecek hem de biz Cumhur İttifakı’nın Sarıgöl'de başarılı olması için elimizden geleni yapacağız. Biz kendi teşkilatımızı, Milliyetçi Hareket Partisi kendi teşkilatını bir tutacak, bu birlik içerisinde ‘biz’i oluşturacağız. İnşallah da hem Sarıgöl'ü hemde büyükşehiri alarak bu yolda devam edeceğiz. Bizler, iki genel başkanın parti teşkilatlarına verdiği talimatlarla kesinlikle bir tereddüt yaşamıyoruz. Bizler Cumhur ittifakı ile kurduğumuz gönül birliğine sahip çıkacak ve bu noktada da çalışmalarımızı sonuna kadar sürdürüp bayrağı en yükseğe tırmandıracak ve 31 Mart akşamının kazananı Cumhur İttifakı olacak " diye konuştu.
Sarıgöl Belediye başkanı ve Cumhur ittifakı başkan adayı Necati Selçuk ise, "Ülkemizin içinde bulunduğu coğrafyada, bugün gelişen ve geldiğimiz noktada Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımızın yapmış olduğu görüşmeler neticesinde, Sarıgöl 'de Cumhur ittifakı adayı olarak gösterildim. Hiç bir ayrım gözetmeksizin Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürüdüreceğiz ,Cumhur İttifakının ruhu ile Sarıgöl'ümüze daha fazla hizmet etmek için, MHP ilçe teşkilatımızla ile birlikte Ak Parti Sarıgöl Teşkilatını ziyaret ederek seçim startını verdik ''Beka için milli karar, Cumhur için istikrar' sloganını ışığımız olarak önümüze alacağız. Vatandaşımıza daha güzel bir Sarıgöl yaşanabilir bir Sarıgöl çalışması içerisinde İttifakın başarıya ulaşması için çalışacağız “Bu ittifaka halel getirmemek için elimizden gelen her şeyi yapacağız, bundan kimsenin şüphe duymaması lazım. Sonuçta bize verilen bu görevi, bu yetkiyi en iyi şekilde vatandaşımıza, Sarıgöl'ümüze yerine getirmenin çaba ve gayreti içerisinde olacağız" ifadelerini kullandı.Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar